Logowanie

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

• Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

prawo-pracy.net mam wykształcenie wyzsze. okresy pracy to 2005-01-01 do 2007-12-31 od 2008-08-20 obecnie. ile dniu urlpu wypoczynkowego misię nalezy zaksik prawo-pracy.net Witam! pracuje od 2009 r. na (...)

• URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

2008 roku chciałabym złożyć wniosek i moje pytanie jest takie za który rok 2007 czy 2008 będą chcieli zaświadczenie o zarobkach z US? Dora prawo-pracy.net obecnie jestem zarejestrowana jako bezrobotna (...)

• dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

). MAŁGO jestem w ciazy w 10 tyg.pracuje jako fryzjerka bardzo sie zle czuje czy moglabym juz isc na zwolnienie bo moj lekarz stwierdzil ze ciaza to nie choroba i nie mam prawa isc na zwolnienie juz (...)

• Ile przysługuje mi urlopu8 Lutego 2007

Witam, pracuje od 01.10.2006 w pewnej firmie i chce wziac w kwietniu, ile do tego czasu bedzie mi przyslugiwac urlopu? Ukonczylem srednia szkole z matura.Jestem na studium policealnym.Czy to (...)

• Jak obliczyć ilość dni urlopu28 Lutego 2005

Witam. Jestem zatrudniony na stałe od 01.11.2003 r. ile urlopu mi sie nalezy za kazdy rok ? (2003,2004,2005 ? ). Ukończyłem wyższe studia, jeżeli to coś pomoze. Ewentualnie poprosze o jakies linki bo (...)

• Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

wniosek o urlop dla poratowania zdrowia w czasie wakacji w momencie gdy wyraziło się zgodę na ograniczenie etatu od nowego roku szkolnego? prawo-pracy prawo-pracy.net Rozporządzenie Ministra (...)

• Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. Mowi o tym Kodeks Pracy, wiec masz (...)

• Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

pięknie Pan pisze na forum, że bywają pomyłki które po wytłumaczeniu szybko wycofujecie i zwracacie sprawę swojemu klientowi. Nie wierze w to co Pan pisze na podstawie mojej tak prostej do rozwiązania (...)

• Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.26 Kwietnia 2010

Witam. Bardzo proszę o pomoc w wyliczeniu należnego mi urlopu. Jestem po studiach wyższych, natomiast mój staż pracy do tej pory wyglądał następująco: 1/2 etatu 1.05.07 - 31.01.08 7/8 etatu (...)

• Zwrot podatku19 Marca 2004

niej największe zaufanie i myslę, że gwarantuję bezpieczeństwo. kaskada Ja korzystam z oferty firmy EUROTAX z Wrocławia, i z przykrością stwierdzam że jestem bardzo niezadowolona, po pół roku (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane