Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  wykonywania środków zabezpieczających, a także ich pojemność i warunki zabezpieczenia, z uwzględnieniem szczegółowych zasad kierowania do takich zakładów, postępowania ze sprawcami w nich umieszczonymi (...)

 • Kto będzie mógł pracować jako farmaceuta w Polsce?

  leków aptecznych w aptekach; sprawowaniu nadzoru nad wytwarzaniem, obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych, (...)

 • Ciąża a zasiłek chorobowy

  ubezpieczenia (czyli tak jak w przypadku Pana dziewczyny, po rozwiązaniu stosunku pracy). Nie podaje Pan jak długo trwa już zwolnienie lekarskie Pana dziewczyny. Jeżeli jednak zwolnienie (...)

 • Porada prawna na temat zwolnienie lekarskie w belgii kto placi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zwolnienie lekarskie w belgii kto placi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwolnienie lekarskie a umowa na okres próbny

  W dniu 1 września firma zatrudniła pracownika na podstawie umowy o pracę na okres próbny (1 miesiąc). W dniu 8 września pracownik przeszedł operację i dostał zwolnienie lekarskie (...)

 • Urlop okolicznościowy - kiedy i ile dni przysługuje?

  krwiodawstwa okresowych badań lekarskich, jeżeli nie mogą one być wykonane w czasie wolnym od pracy. pracownika w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w szkole zawodowej, w (...)

 • Jak rozwiązać umowę o pracę w zależności od jej rodzaju?

  została zawarta, a zatem z upływem czasu na jaki zachodzi konieczność zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy i pracodawca zatrudnia w tym celu danego (...)

 • Tyle wyniosą obciążenia podatkowe w 2014 r.

  trzeba doliczyć podatek od nieruchomości, który w Warszawie za 2013 r. przy mieszkaniu 80m2 wyniósł ok. 80 zł (przy uwzględnieniu udziału w częściach wspólnych). Stawki podatku od nieruchomości (...)

 • Kontrola zwolnienia lekarskiego

  - mundurowego (policja) na takim zwolnieniu i w jakiej formie. Co mogę zrobić jeżeli pracodawca nachodzi mnie i kontroluje w domu? W sprawie kontroli zwolnień lekarskich obowiązuje rozporządzenie (...)

 • Świadczenie rehabilitacyjne

  ustania zasiłku chorobowego. Zgodnie z art. 61 ust. 1 w/w ustawy, Prawo do zasiłków określonych w ustawie i ich wysokość ustalają oraz zasiłki te wypłacają: płatnicy składek (...)

 • Odzyskaj zasiłek opiekuńczy!

  tymi przepisami, prawo do zasiłku opiekuńczego należy ustalić ponownie, jeżeli z wnioskiem w tej sprawie ubezpieczony wystąpi w terminie trzech miesięcy od dnia wejścia w życie orzeczenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane