Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać zasiłek macierzyński?

  przepisów szczególnych, w okresie urlopu bezpłatnego, w okresie tymczasowego aresztowania lub odbywania kary pozbawienia wolności, z wyjątkiem przypadków, w (...)

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  niepełnosprawnej,  zatrudnienia w formie telepracy. W odniesieniu do ograniczeń w zatrudnieniu definicja umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie różni się od definicji (...)

 • Kto może dostać zasiłek chorobowy z ubezpieczenia chorobowego?

  , dostarczenie zaświadczenia w najbliższym dniu roboczym spełni warunek dostarczenia zaświadczenia w terminie.   W przypadku gdy zaświadczenie lekarskie o czasowej niezdolności (...)

 • Porada prawna na temat zwolnienie lekarskie w belgii kto placi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zwolnienie lekarskie w belgii kto placi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  wykonywania środków zabezpieczających, a także ich pojemność i warunki zabezpieczenia, z uwzględnieniem szczegółowych zasad kierowania do takich zakładów, postępowania ze sprawcami w nich umieszczonymi (...)

 • Jak uzyskać zasiłek opiekuńczy na opiekę nad dzieckiem?

  20 pracowników, u płatnika składek albo w jednostce ZUS odpowiedniej dla siedziby płatnika składek — jeśli płatnik zatrudnia mniej niż 20 pracowników, w (...)

 • Kto będzie mógł pracować jako farmaceuta w Polsce?

  leków aptecznych w aptekach; sprawowaniu nadzoru nad wytwarzaniem, obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych, (...)

 • Ciąża a zasiłek chorobowy

  ubezpieczenia (czyli tak jak w przypadku Pana dziewczyny, po rozwiązaniu stosunku pracy). Nie podaje Pan jak długo trwa już zwolnienie lekarskie Pana dziewczyny. Jeżeli jednak zwolnienie (...)

 • Urlop okolicznościowy - kiedy i ile dni przysługuje?

  krwiodawstwa okresowych badań lekarskich, jeżeli nie mogą one być wykonane w czasie wolnym od pracy. pracownika w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w szkole zawodowej, w (...)

 • Zwolnienie lekarskie a umowa na okres próbny

  W dniu 1 września firma zatrudniła pracownika na podstawie umowy o pracę na okres próbny (1 miesiąc). W dniu 8 września pracownik przeszedł operację i dostał zwolnienie lekarskie (...)

 • Jak rozwiązać umowę o pracę w zależności od jej rodzaju?

  została zawarta, a zatem z upływem czasu na jaki zachodzi konieczność zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy i pracodawca zatrudnia w tym celu danego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane