Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasady przedłużania tymczasowego aresztowania

  w związku z art. 2 oraz z art. 45 ust. 1 Konstytucji.Tymczasowe aresztowanie jest najbardziej dolegliwym środkiem zapobiegawczym. Jego konsekwencją jest pobawienie wolności osoby, której (...)

 • Zmiany w samorządach i ułatwienia dla firm

  i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku pożaru, który miał miejsce w dniu 14 listopada 2013 r., w miejscowości Janków Przygodzki, w gminie Przygodzice. (mac.gov.pl

 • Jakie prawa podczas świątecznych zakupów?

  ” oznacza tutaj chów ekologiczny, 1– na wolnym wybiegu, 2 – ściółkowy, a 3 chów klatkowy. Jeżeli zauważymy na półce sklepowej towar z tzw. gratisem

 • Opinia prawna na temat zwolnienie lekarskie l4 symbol 2 lub 1

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zwolnienie lekarskie l4 symbol 2 lub 1, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Paliwa zwolnione z akcyzy

  , spełniające wymagania jakościowe określone w odrębnych przepisach - w wysokości 1.680 zł/1000 l.  Zwolnienia te nie mogą być jednak wyższe niż należna kwota akcyzy z tytułu sprzedaży (...)

 • VAT od świadczeń na potrzeby samolotów

  lotnicze, podatek od towarów i usług, zwolnienie

 • Dokumenty wymagane do zawarcia małżeństwa

  zawrzeć małżeństwo jest zobowiązana : 1) przedstawić dokument stwierdzający tożsamość oraz złożyć odpis skrócony aktu urodzenia, a także dowód ustania lub unieważnienia (...)

 • Rejestr cudzoziemców może zawierać tylko dane osobowe konieczne do stosowania przepisów dotyczących prawa pobytu

  wykonywanego w interesie publicznym lub do wykonywania władzy publicznej. ETS przypomniał, że prawo obywatela Unii do przebywania na terytorium państwa członkowskiego, którego nie jest obywatelem, (...)

 • Środek karny a odszkodowanie z OC

  komunikacyjnego, którego odpowiedzialność odszkodowawcza objęta została umową obowiązkowego ubezpieczenia OC, nie przysługuje wobec ubezpieczyciela roszczenie o zwolnienie go przez tego ubezpieczyciela (...)

 • Świadczenie chorobowe

  Pracownik został zatrudniony 2 stycznia 2008 roku. Od dnia 30 stycznia przebywa na zwolnieniu lekarskim. Obecnie ma zwolnienie do dnia 3 marca 2008 roku. Kto i w jakiej wysokości pokrywa koszty

 • Zwolnienie spod egzekucji udziału w rzeczy

  przedmiotu w udziale jaki przysługuje Panu. rzecz ruchoma, udział, powództwo ekscydencyjne, zwolnienie

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie (...)

 • CHOROBOWE

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może (...)

 • zwolnienie l4

  jak wygląda kwestia zapłaty za zwolnienie l4 jeżeli jest ono wystawione na 4 dni (wlkj) Jezli okres zwolnienia lekarskiego jest mniejszy niż 7 dni (...)

 • Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

  Tydzień temu miałem wypadek przy pracy. Rana cięta podczas pracy fizycznej, wezwano ambulans i miałem szytego kciuka lewej ręki. Lekarz wypisał L4. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane