Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  % zniżki na badania diagnostyczne we wskazanych placówkach. Zniżki Pekao S.A. Posiadaczom KDR Bank Pekao S.A. oferuje od 1 czerwca do 31 grudnia br. kompleksową promocję, która dotyczy

 • Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  narodowych, które często w ramach oferty handlowej oferują dodatkowe zniżki na swoje obiekty.  A może wysłać dziecko na wypoczynek zorganizowany? Partnerzy Karty Dużej Rodziny oferują (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  wykazie excel. Jeśli członek rodziny jest niepełnosprawny - warto sprawdzić, czy instytucja lub firma, która oferuje zniżki, przyznaje większe zniżki dzieciom bądź osobom niepełnosprawnym. (...)

 • Porada prawna na temat zniżki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zniżki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

  zniżki na swoje obiekty. ##baner##  Zniżki na obozy i kursy językowe  W przypadku wyjazdów zorganizowanych Partnerzy Karty Dużej Rodziny oferują zniżki na obozy, kolonie (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  ; wyjaśniła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Karta Dużej Rodziny, KDR, wersja elektroniczna, aplikacja, mKDR, dzieci, rodzina wielodzietna, rodzice, zniżki, rabat

 • Rabaty i zniżki na ubezpieczenie samochodu

  także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. ubezpieczenie majątkowe, OC, AC, autocasko samochodu, jazda bezszkodowa, zniżki, składki

 • Karta Dużej Rodziny. Resort chce ułatwiać życie rodzinom wielodzietnim

  ) Karta Dużej Rodziny, rodziny, zniżki, opłaty

 • Karta Dużej Rodziny: Złożono już blisko 20 tys. wniosków

  Tańsze bilety komunikacyjne, do muzeów, na wystawy i inne wydarzenia kulturalne, zniżki na wycieczki turystyczne i wakacje. To wszystko dzięki Karcie Dużej Rodziny dedykowanej rodzinom

 • Od marca wchodzą w życie ulgi dla dużych rodzin

  Ulgowe bilety na przejazdy pociągami, do muzeów, galerii i ośrodków sportu, a także bezpłatny wstęp do parków narodowych, a nawet zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne - to tylko niektóre (...)

 • Ubogie rodziny zapłacą mniej za prąd

  . Wprowadzone zostaną również roczne limity zużycia energii elektrycznej, uprawniające do zniżki. W przypadku osoby samotnie gospodarującej próg ten został określony na 1000 kWh rocznie, (...)

 • Nowe wsparcie dla rodzin wielodzietnych

  warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych (Dz.U.2014.755)  e-prawnik.pl karta dużej rodziny, pomoc, wsparcie, muzea, komunikacja, zniżki

 • Gruntowne zmiany w gospodarce nieruchomościami

  przeciwnym razie były bowiem zmuszone do zwrotu otrzymanej bonifikaty. Nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami sprawi więc, że gmina nie będzie mogła żądać zwrotu zniżki, jeśli właściciel (...)

 • Co gwarantuje Ci Twoje autocasco?

  obliczana procentowo od wartości pojazdu i najczęściej wynosi od 8 do 12%. Posiadacz polisy może również liczyć na różnego rodzaju zniżki przy zawieraniu polisy. O przyznaniu zniżki decyduje (...)

 • Duże rodziny z KDR zyskają jeszcze więcej...

  . To zniżki np. na przejazdy kolejowe, niższe opłaty paszportowe, możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, księgarni czy w końcu zniżki (...)

 • Będzie wielka reforma procesu cywilnego!

  ;rego komornik odzyska dla nas zasądzone przez sąd pieniądze. Nie ma powodu, aby osoby, które np. padły ofiarą oszustów, ponosiły dodatkowe koszty rekompensaty swoich strat. Duże zniżki (...)

 • Ile wyniosą świadczenia rodzinne od 1 listopada 2018 r.?

  ; Zniżki z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny oferuje ponad 4,2 tys. firm i instytucji w ponad 18 tys. lokalizacji.  Urlop po urodzeniu dziecka  Dla młodych świeżo upieczonych rodziców

 • Jeden bilet kolejowy w podróży z przesiadkami...

  jednorazowy przejazd w wagonie z miejscami do siedzenia, z gwarancją albo bez gwarancji tego miejsca (z wyłączeniem miejsc menadżerskich). W ramach Pakietu uwzględniane są wszystkie zniżki i oferty (...)

 • Jest już rządowy program dla rodzin wielodzietnych

  wielodzietnym zniżki i rabaty na swoje produkty, mogłyby zmniejszyć ich wydatki.Każda instytucja, która przystąpi do programu będzie mogła wykorzystać w materiałach reklamowych lub informacyjnych (...)

 • Ulgowe bilety także dla doktorantów

  ekspresowych na podstawie biletów jednorazowych. Ponadto doktorant skorzysta z 49 procentowej zniżki na bilet miesięczny. Będzie mógł go wyrobić na przejazd w pociągach osobowych i pospiesznych

 • Koniec marzeń o tanim samochodzie

  zsumowanie zniżki 55 proc. Oraz 45. Proc. Pomnożone przez współczynnik otrzymany przez odjęcie od 1 wartości 0,95 do potęgi n, gdzie n jest wiekiem samochodu wyrażonym w latach pomniejszonym o 7.Podatek

 • Zakupy Polaków na unijnym rynku

  minionym roku z prawa gwarancji na zakupiony towar, domagając się jego wymiany, reperacji, zniżki ceny, bądź anulowania umowy sprzedaży - niewiele mniej, bo 14%, w Polsce. W obu przypadkach (UE-27 (...)

 • Opłaty abonamentowe na 2007 r.

  uwzględnienieniem setOstatni( '63' ); zniżek? Zniżki za setOstatni( '33' ); uiszczanie setOstatni( '34' ); opłat setOstatni( '35' ); abonamentowych za setOstatni( '36' ); używanie setOstatni( (...)

 • Przedłużenie umowy ubezpieczenia OC

  warunkach niż poprzednia umowa tzn. firma ubezpieczeniowa zmieniła zasady i nie uwzględnia zniżki za bezszkodową jazdę? Skoro w poprzedniej polisie widniały zniżki w kwocie 60%, to czy bez (...)

 • Współwłasność samochodu - zniżki na OC

  Jestem właścicielem samochodu od kilku lat. Chcę aby od października samochód ten był współwłasnością moją i kuzyna. Kuzyn nie miał jeszcze własnego auta. Ja mam 60 % zniżki OC. Jak zarejestrować

 • mLegitymacja może się przydać

  nie zapominamy, dlatego warto postawić na mLegitymację. mLegitymacja – przyda się przed wakacjami! Zniżki na bilety kolejowe, do kina, teatru, tańszy wstęp na basen i do muzeum

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane