Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  % zniżki na badania diagnostyczne we wskazanych placówkach. Zniżki Pekao S.A. Posiadaczom KDR Bank Pekao S.A. oferuje od 1 czerwca do 31 grudnia br. kompleksową promocję, która dotyczy

 • Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  narodowych, które często w ramach oferty handlowej oferują dodatkowe zniżki na swoje obiekty.  A może wysłać dziecko na wypoczynek zorganizowany? Partnerzy Karty Dużej Rodziny oferują (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  wykazie excel. Jeśli członek rodziny jest niepełnosprawny - warto sprawdzić, czy instytucja lub firma, która oferuje zniżki, przyznaje większe zniżki dzieciom bądź osobom niepełnosprawnym. (...)

 • Porada prawna na temat zniżki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zniżki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

  zniżki na swoje obiekty. ##baner##  Zniżki na obozy i kursy językowe  W przypadku wyjazdów zorganizowanych Partnerzy Karty Dużej Rodziny oferują zniżki na obozy, kolonie (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  ; wyjaśniła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Karta Dużej Rodziny, KDR, wersja elektroniczna, aplikacja, mKDR, dzieci, rodzina wielodzietna, rodzice, zniżki, rabat

 • Rabaty i zniżki na ubezpieczenie samochodu

  także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. ubezpieczenie majątkowe, OC, AC, autocasko samochodu, jazda bezszkodowa, zniżki, składki

 • Karta Dużej Rodziny. Resort chce ułatwiać życie rodzinom wielodzietnim

  ) Karta Dużej Rodziny, rodziny, zniżki, opłaty

 • Karta Dużej Rodziny: Złożono już blisko 20 tys. wniosków

  Tańsze bilety komunikacyjne, do muzeów, na wystawy i inne wydarzenia kulturalne, zniżki na wycieczki turystyczne i wakacje. To wszystko dzięki Karcie Dużej Rodziny dedykowanej rodzinom

 • Od marca wchodzą w życie ulgi dla dużych rodzin

  Ulgowe bilety na przejazdy pociągami, do muzeów, galerii i ośrodków sportu, a także bezpłatny wstęp do parków narodowych, a nawet zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne - to tylko niektóre (...)

 • Ubogie rodziny zapłacą mniej za prąd

  . Wprowadzone zostaną również roczne limity zużycia energii elektrycznej, uprawniające do zniżki. W przypadku osoby samotnie gospodarującej próg ten został określony na 1000 kWh rocznie, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane