Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej

  2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi czy ustawę z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo przedsiębiorców. - "Dzięki pakietowi tych rozwiązań zmiana pokoleniowa w przedsiębiorstwach

 • Sukcesja firm jednoosobowych

  zmiana pokoleniowa w przedsiębiorstwach będzie przebiegała płynnie, a istnienie wielu z nich, osiągających często wielomilionowe obroty i dających miejsca pracy, będzie dobrze zabezpieczone. (...)

 • Zmiana pokoleniowa w firmach rodzinnych będzie łatwiejsza

  umożliwi następcom prawnym osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą dalsze korzystanie z przyznanej zmarłemu przedsiębiorcy pomocy publicznej. zmiana pokoleniowa, firma rodzinna, (...)

 • Porada prawna na temat zmiana pokoleniowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zmiana pokoleniowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiana pokoleniowa w firmach będzie łatwiejsza

  pokrewieństwa ze zmarłym przedsiębiorcą. To odpowiedź na problem braku sukcesora w kręgu najbliższej rodziny.   zmiana pokoleniowa, firma, rodzina, śmierć, NIP, przedsiębiorca, działalność (...)

 • Wchodzi w życie ustawa o sukcesji firm

  ; zaznaczyła. ##baner## - "Naszym celem jest to, by firma nie umierała wraz ze śmiercią swojego właściciela, tylko mogła dalej rozwijać się w rękach kolejnego pokolenia. By zmiana pokoleniowa (...)

 • Zarząd sukcesyjny a umowy z pracownikami

  ;sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej Zmiana pokoleniowa w firmach rodzinnych będzie łatwiejsza   Podstawa prawna ustawa z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem (...)

 • Dziedziczenie działalności gospodarczej - Firma nie „umrze” ze śmiercią jej właściciela...

  , by projektowane rozwiązania weszły w życie na początku 2018 r sukcesja, przedsiębiorstwo, w której firma „umiera, śmierć, właściciel firmy, szef, dziedziczenie, firma rodzinna, zmiana pokoleniowa

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane