Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  , eksportu lub używania wytworu, w którym wzór jest zawarty bądź zastosowany, lub składowania takiego wytworu dla takich celów. 4. Prawo z rejestracji wzoru przemysłowego obejmuje każdy wzór, (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  do Spraw Cudzoziemców - w zakresie prowadzonych postępowań dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;  7)  innym organom - w przypadkach i na

 • Utwory publikowane w nabywanym serwisie internetowym - opinia prawna

  przysługuje prawo do wynagrodzenia. Ponadto, jeżeli umowa nie stanowi inaczej, twórcy przysługuje odrębne wynagrodzenie za korzystanie z utworu na każdym odrębnym polu eksploatacji. W przedmiotowej

 • Opinia prawna na temat zgoda na publikacje wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zgoda na publikacje wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Publikacja zdjęć i wywiadów na stronach serwisu

  publikacja artykułu dotyczącego wydarzenia (wraz z wywiadami) oraz zdjęć z imprezy. Czy do publikacji zdjęć na stronie w dziale artykuły jest wymagana zgoda osób znajdujących się na (...)

 • Jak i kiedy trzeba uiścić opłatę skarbową?

  składanym wniosku o dokonanie czynności urzędowej albo na dokumencie zgłoszenia, na składanym wniosku o wydanie zaświadczenia lub zezwolenia, albo na składanym dokumencie stwierdzającym (...)

 • Skutki niewłaściwego delegowania sędziego

  czy delegacja będzie w okręgu danego sądu czy też poza jego okręgiem. Jeżeli delegacja będzie dokonana na obszarze właściwości jednego sądu, na czas nie dłuższy niż miesiąc w ciągu (...)

 • Pięć lat i wybory

  dotyczące konkursu zgłaszać można drogą elektroniczną na adres: agata_dobrowolska@mail.ukie.gov.pl lub iwona_maksymiuk@mail.ukie.gov.pl Odpowiedzi na zapytania będą sukcesywnie zamieszczane (...)

 • Wspólnota w prawie budowlanym

  przesądza tego wzór oświadczenia o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Tym bardziej, iż jest w nim miejsce na wskazanie innych tytułów dających takie prawo. Co (...)

 • Nieoznaczenie autora publikowanego dzieła

  , uniemożliwienia nadzoru przez autora. Grożą mi, że wystąpią do prokuratury z wnioskiem o ściganie. Mapka, która była na moich stronach jest maleńkim wycinkiem zrobionym na podstawie atlasu. (...)

 • Zbycie nieruchomości bez zgody współmałżonka

  małżonkami w nieobecności drugiego małżonka. Wzór wniosku o zezwolenie przez sąd na dokonanie czynności w braku zgody drugiego małżonka: Koszalin, dnia 24 marca 2005 roku      

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • umowa o podział majątku bez notariusza

  jest wyrok w sprawie rozwodu bez orzekania o winie, bez podziału majątku, bez dzieci. jest zgoda między małżonkami co do podziału majątku. do podziału (...)

 • Możliwość wydania paszportu bez zgody ojca?Proszę o pomoc!

  Chciałbym wyrobić paszport mojemu dziecku, ma rok i 7 miesięcy, jestem w trakcie rozwodu, wniosłam o orzeczenie o winie, łącznie z zasądzeniem alimentów (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane