Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wniosek o wyrobienie paszportu dla dziecka

  paszportu niezbędne jest wystąpienie do sądu z wnioskiem, którego wzór zamieszczamy poniżej. paszport dla dziecka, wyrobienie paszportu, zgoda na paszport, małoletni, wyjazd za granicę

 • Urlop wypoczynkowy w świadectwie pracy

  osobistych. Przychyliłem się do prośby pracownika młodocianego. Pracownik jest obecnie w pierwszej klasie i pracuje 6 godzin dziennie. Urlop młodocianego wynosi 38 dni. I pracownik 38 dni urlopu wypoczynkowego

 • Zwolnienie pracownika, który przebywa na zwolnieniu lekarskim

  stron  w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy. Niestety dla rozwiązania umowy za porozumieniem stron konieczne jest współdziałanie pracownika (jego zgoda na (...)

 • Opinia prawna na temat zgoda na pracę w godzinach nadliczbowych wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zgoda na pracę w godzinach nadliczbowych wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpowiedzialność za powierzone mienie

  , objąć je w posiadanie i sprawować nad nim pieczę. Zgoda pracownika na przyjęcie odpowiedzialności za mienie powierzone może wynikać: bądź z faktu zawarcia umowy o pracę (...)

 • Te nadgodziny nie będą rozliczane

  pracy, np. lekarzy, psychologów, ratowników medycznych i prawników będzie określany zadaniami służbowymi, czyli tak jak czas pracy żołnierzy zawodowych. W rezultacie te dwie grupy: pracownicy (...)

 • Fałszywe zaświadczenie lekarskie

  Lekarz zatrudniony w publicznym ZOZ zatrudniony jest w godzinach 7-14. W dn. 24 lipca o przyszedł do pracy zgodnie z regulaminem. O godz. 13 nie było go już jednak na terenie (...)

 • Pozbawienie zarządu majątkiem a zarobek małżonka

  drugi małżonek. Jeśli zaś chodzi o czynności, na które jest potrzebna zgoda małżonka (np. sprzedaż nieruchomości), to zgoda taka nadal jest wymagana, chyba że sam (...)

 • Co robi poseł? To informacje poufne

  , ilości osób zaangażowanych w działanie biura, z uwzględnieniem osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę i umów cywilnoprawnych, oraz liczby asystentów (...)

 • Korzystanie z kasy fiskalnej w celu ewidencji

  Prowadzę działalność gospodarczą jako osoba fizyczna od 2 listopada 2004 r. W tej chwili jestem na ryczałcie i na VACIE. Czy mogę od razu założyć kasę fiskalną, aby uniknąć pilnowania (...)

 • Charakter współwłasności łącznej małżonków

  może ewentualnie udzielić takiej zgody w terminie późniejszym, potwierdzając umowę. Na marginesie należy zauważyć, iż zgoda małżonka na czynność przekraczającą zakres (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • dyżury domowe

  Pracuje w wodociągach na stanowisku konserwatora sieci wodociągowej,prasuję przez cały tydzień od poniedziałku do piątku tj.40godz.tygodniowo,lecz (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Umowa o pracę -miejsce pracy

  Witam Jestem przedstawicielem handlowym zatrudnionym na umowę o pracę na czas nie określony od 5 lat. Mam do obsługi teren 3 województw więc często (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane