Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • ile alimentów?

    Mam 1,5 roczne dziecko, sama nie pracuje. Rozstaliśmy się z mężem , do tej pory nigdy nie interesowałam się tymi sprawami, a teraz nie wiem ile mogę (...)

  • Korekta zeznania rocznego

    Zlozylem jakis czas temu zeznanie roczne. Jestem osoba pracujaca. Teraz staram sie o miejsce w akademiku i che zlozyc korekte do zeznania, napisze ze jednak (...)

  • PIT 2011 a praca za granicą w 2011

    Przez cały zeszły rok pracowałam w Wielkiej Brytanii. W Polsce nie zarobiłam nawet złotówki. Czy muszę więc w polskim urzędzie skarbowym składać (...)

  • PIT umowa zlecenie - jak wypełnią PIT pracujący na umowę zlecenia ???

    Podatnicy pracujący na umowę zlecenie i o dzieło powinni złożyć zeznanie roczne PIT-37. Przysługują im zryczałtowane koszty uzyskania przychodów, (...)

  • dzierżawa serwisu internetowego a podatek?

    Witam, Nie prowadzę działalności gospodarczej, uruchamiam niedługo pewien serwis internetowy, w którym chciałbym udostępniać miejsce reklamowe. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane