Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podatek od spadku obejmującego nieruchomość i busa

  obowiązani złożyć, w terminie 1 miesiąca od dnia powstania obowiązku podatkowego, właściwemu naczelnikowi urzędu skarbowego zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych według (...)

 • Podatek od spadków

  . zeznanie podatkowe, SD-3, ulga meldunkowa, obowiązek podatkowy, zwolnienia podatkowe

 • Grupa podatkowa przy darowiźnie

  przypadku szczególnie pomocne mogą być akty stanu cywilnego). grupa podatkowa, daczyńca, obdarowany, zstępny, zeznanie podatkowe, SD-3

 • Porada prawna na temat zeznanie podatkowe sd-3

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zeznanie podatkowe sd-3, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatek od spadku - Co jest opodatkowane? Jak ustalić wysokość opodatkowania?

  . 2009 r. Nr 93 poz. 768 ze zm.) podatek od spadku, spadek, zapis, dalszy zapis, polecenie testamentowe, podstawa opodatkowania, druk SD-3, podatnik, zeznanie podatkowe, grupa podatkowa

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  cywilnoprawnych, PCC-3/A Informacja o pozostałych podatnikach, PCC-2 Deklaracja o wysokości pobranego i wpłaconego podatku przez płatnika, podatku od spadków i darowizn: SD-3 - Zeznanie (...)

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  podatnik:- nie złożył zeznania podatkowego za rok objęty wnioskiem,- złożył zeznanie podatkowe za rok objęty wnioskiem, ale nie zapłacił podatku należnego,- złożył zeznanie podatkowe (...)

 • Zeznanie podatkowe o spadku od dwóch osób

  nie ma istotnego znaczenia z uwagi na wspólnotę majątkową. Czy można złożyć jedno zeznanie podatkowe o nabyciu całości majątku od obojga rodziców czy też należy złożyć odrębne zeznanie (...)

 • Kiedy trzeba zapłacić podatek od spadku?

  lub praw majątkowych (SD-3) lub wspólnego zeznania podatkowego (SD -3 wraz z informacjami o pozostałych podatnikach SD -3/A). Zeznanie to należy złożyć we właściwym  według (...)

 • Niezgłoszenie spadku do opodatkowania

  prędzej należy złożyć we właściwym urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych (SD-3). W zeznaniu tym podatnik jest zobowiązany do wskazania wartości (...)

 • Spadek i podatek

  . spadek, dziedziczenie, zwolnienie podatkowe, SD-Z2, SD-3

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wezwanie do złożenia SD-3 - i co dalej... ?

  Witam, Wczoraj do mojej mamy z US przyszło wezwanie żeby złożyła "SD-3 Zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych". Sprawa wgląda (...)

 • Zeznanie podatkowe

  Zapomniałam złożyc w terminie zeznanie podatkowe za ubiegły rok PIT28 Termin upłynął 31 stycznia , jakie moga byc tego konsekwencje ? co powinnam (...)

 • Podatek od spadku - druk SD-3

  Dzień dobry, 28/04/2010 uprawomocnił się wyrok o nabyciu spadku przez kilka osób z rodziny (zerowa grupa podatkowa ) i od tego czasu mamy 6 m-cy na (...)

 • becikowe a zeznanie podatkowe

  Witam mam zapytanie. Otóż w lutym urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 (...)

 • PIT Fałszywe zeznanie podatkowe

  WITAM! Na wstepie chcialbym wszystkich serdecznie powitać, poniewaz jestem tutaj nowym uzytkownikiem. Mam pewien problem.Od pewnego klubu sportowego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane