Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podatek od spadku obejmującego nieruchomość i busa

  uprawomocnienia się postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku. Formularz SD-3, czyli wzór zeznania podatkowego o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych, stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra (...)

 • Jaki podatek trzeba zapłacić od spadku?

  spadku, spadek, zapis, dalszy zapis, polecenie testamentowe, podstawa opodatkowania, druk SD-3, podatnik, zeznanie podatkowe, grupa podatkowa

 • Ustawa o podatku od spadków i darowizn

  zasiedzenia; 3) przypadki, w których może być złożone wspólne zeznanie podatkowe, oraz tryb jego składania, uwzględniając konieczność uproszczenia postępowania podatkowego oraz zmniejszenia (...)

 • Opinia prawna na temat zeznanie podatkowe SD-3 jak wypełnic wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zeznanie podatkowe SD-3 jak wypełnic wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatek od spadków

  . zeznanie podatkowe, SD-3, ulga meldunkowa, obowiązek podatkowy, zwolnienia podatkowe

 • Grupa podatkowa przy darowiźnie

  przypadku szczególnie pomocne mogą być akty stanu cywilnego). grupa podatkowa, daczyńca, obdarowany, zstępny, zeznanie podatkowe, SD-3

 • Zeznanie podatkowe o spadku od dwóch osób

  nie ma istotnego znaczenia z uwagi na wspólnotę majątkową. Czy można złożyć jedno zeznanie podatkowe o nabyciu całości majątku od obojga rodziców czy też należy złożyć odrębne zeznanie (...)

 • Niezgłoszenie spadku do opodatkowania

  prędzej należy złożyć we właściwym urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych (SD-3). W zeznaniu tym podatnik jest zobowiązany do wskazania wartości (...)

 • Darowizna a podatek

  taki sam, jak w dacie początkowej, w ostatnim miesiącu wyznaczonego terminu, a gdyby takiego dnia w ostatnim miesiącu nie było - w ostatnim dniu tego miesiąca.  Opodatkowanie pozostałych nabywców

 • Odwołanie darowizny a podatek

  również przeczytać: Zwolnienia z podatku od spadków i darowizn darowizna, odwołanie darowizny, zeznanie podatkowe, zapłata podatku

 • Spadek i podatek

  . spadek, dziedziczenie, zwolnienie podatkowe, SD-Z2, SD-3

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

  Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia każdego roku, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane