Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowelizacja ustawy o IPN podpisana

  przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega (...)

 • Ustawa chroniąca dobre imię Polski uchwalona

  , zbrodnie, II wojna światowa, III Rzesza Niemiecka, obozy koncentracyjne, obóz śmierci, Żydzi, holokaust, ofiary, Holocaust, Naród Polski, Niemcy, naziści

 • Instytut Solidarności i Męstwa

  innych narodowości będącym ofiarami zbrodni sowieckich, nazistowskich zbrodni niemieckich, zbrodni z pobudek nacjonalistycznych lub innych przestępstw stanowiących zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości

 • Porada prawna na temat zbrodnie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zbrodnie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • 10-lecie Międzynarodowego Trybunału Karnego

  jurysdykcja, stały Międzynarodowy Trybunał Karny, MTK, ludobójstwo, zbrodnie wojenne, przeciw ludzkości, zbrodnia agresji

 • Przestępstwo pomówienia Narodu Polskiego

  podlega ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw.Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 19 września 2008 r., sygn. akt K 5/07 Kodeks karny, przestępstwo pomówienia Narodu Polskiego, zbrodnie komunistyczne, nazistowskie

 • Kodeks postępowania karnego

  w ustawie. Art. 28. § 1. Na rozprawie głównej sąd orzeka w składzie jednego sędziego, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej. Sędzia ma prawa i obowiązki przewodniczącego. § 2. W sprawach o zbrodnie (...)

 • Termin przechowywania akt przez prokuraturę

  względu na przyczynę) śledztw lub dochodzeń w sprawach o zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości oraz zbrodnie wojenne, przestępstwa przeciwko wyborom i referendum, wolności sumienia i wyznania, (...)

 • Kara grzywny za mail bez zgody adresata – opinia prawna

  mamy do czynienia z popełnionym wykroczeniem. Ogólna grupa zachowań zabronionych przez prawo dzieli się z uwagi na ich znaczenie i wagę na zbrodnie, występki (przestępstwa) i wykroczenia. Zbrodnie (...)

 • I - Kodeks postępowania karnego - Przepisy wstępne. Sąd. Strony

  sędziego, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej. Sędzia ma prawa i obowiązki przewodniczącego. § 2. W sprawach o zbrodnie sąd orzeka w składzie jednego sędziego i dwóch ławników. (...)

 • II - Kodeks postępowania karnego - Czynności procesowe. Dowody

  Ustawaz dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postępowania karnego.Dz.U. 1997 Nr 89, poz. 555; Dz.U.1999 Nr 83, poz. 931; Dz.U.2000 Nr 62, poz. 717, Nr 73, poz. 852, Nr 93, poz. 1027, Nr 50, poz. 580; Dz.U. 2001 Nr 106, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane