Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozporządzanie spadkiem będzie łatwiejsze

  – mówił w Sejmie Zbigniew Wrona. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl testament, spadek, zapis windykacyjny, dzielenie spadku, otworzenie testamentu

 • Za obrazę nie pozwiemy w grupie

  procent - tłumaczył Zbigniew Wrona. Projekt ustawy, uwzględniający „korekty" senatorów, zostanie ponownie rozpatrzony podczas obrad Sejmu. Jeżeli posłowie przyjmą poprawki, (...)

 • Dostawcy zostali bez gwarancji zapłaty

  , jakichś farb, pustaków, cegieł, gwoździ, byli objęci tym łańcuszkiem obowiązkowych gwarancji - przypominał w Senacie Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Zbigniew Wrona. (...)

 • Porada prawna na temat zbigniew wrona

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zbigniew wrona, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ważne zmiany w prawie karnym

  prasowa, w której udział wzięli: Minister Sprawiedliwości - Prokurator Generalny Zbigniew Ćwiąkalski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości - Zbigniew Wrona oraz prokurator (...)

 • Fair Play w przedsiębiorstwach

  Bogdana udział wzięli m.in. podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Andrzej Parafianowicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Zbigniew Wrona oraz podsekretarz stanu w

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane