Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zbieg egzekucji

  występujące łącznie: zbieg podmiotów i przedmiotów. Brak jednego z tych elementów sprawi, że zbieg egzekucji nie będzie miał miejsca. Nie zachodzi zatem zbieg egzekucji (...)

 • Czy można zaskarżyć czynności komornika?

  egzekucje z tej rzeczy lub prawa majątkowego, do którego nastąpił zbieg egzekucji. Postanowienie sądu oznaczające organ właściwy do dalszego łącznego prowadzenia egzekucji (...)

 • Co się dzieje w razie zbiegu egzekucji

  sposobów egzekucji przewidzianych w ustawie. Nie jest więc dopuszczalne ograniczenie egzekucji w przekazanej sprawie wyłącznie do sposobu i przedmiotu, w stosunku do którego (...)

 • Porada prawna na temat zbieg egzekucji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zbieg egzekucji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Postępowanie komornicze i zbieg egzekucji

  dłużnika całą opłatę egzekucyjną w wysokości przewidzianej w art. 49 tej ustawy. egzekucja, zbieg egzekucji, komornik, Urząd Skarbowy, przekazanie egzekucji

 • Udział organu administracji w podziale sumy

  i komornik wstrzymują czynności egzekucyjne na wniosek wierzyciela, dłużnika lub z urzędu i przekazują akta egzekucji administracyjnej i egzekucji sądowej sądowi rejonowemu, w którego (...)

 • Skutki zawieszenia postępowania egzekucyjnego

  majątkowego, łączne prowadzenie egzekucji przejmuje organ egzekucyjny wyznaczony przy pierwszym zbiegu egzekucji. postępowanie egzekucyjne, zawieszenie postępowania, zbieg egzekucji

 • Zbieg egzekucji sądowych

  egzekucji z innych składników majątku. Zbieg egzekucji sądowej jest przedmiotem regulacji art. 7731 §1, zgodnie z którym, w wypadku zbiegu egzekucji do tych samych rzeczy, wierzytelności (...)

 • Zbieg egzekucji sądowej z administracyjną

  . egzekucja, zbieg, postanowienie, umorzenie, komornik, postępowanie egzekucyjne, administracyjne, komornicze, umorzenie egzekucji, rachunek bankowy, ruchomość

 • Co się dzieje w razie zbiegu egzekucji

  jednoznacznie, że w przypadku zbiegu egzekucji administracyjnej i sądowej do tej samej rzeczy lub prawa majątkowego rozstrzygnięcie o łącznym prowadzeniu egzekucji przez jeden organ ogranicza (...)

 • Zbieg egzekucji

  ? W przypadku zbiegu egzekucji administracyjnej i egzekucji sądowej organ egzekucyjny przekazuje akta egzekucji administracyjnej sądowi rejonowemu w celu rozstrzygnięcia, który organ egzekucyjny

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZAJĘCIE WYNAGRODZENIA I KONTA BANKOWEGO!

  Mam pytanie czy komornik moze zajac mi konto bankowe na ktore przechodzi moja wypłata i alimenty na dzieci. Zaznaczam że nie mam innych wpływów ani (...)

 • koszty egzekucyjne - KSR a ZUS

  pytanie nastapil zbieg egzekucji sadowej i administracyjnej do rachunku bankowego, łacznie przejał Komornik sadowy i teraz : organ egzekucyjny - dyr (...)

 • Egzekucje komornicze

  Wierzytelność kontrahenta została zajęta przez US, ZUS i komornika sądowego. W jakiej kolejności powinno przekazywać się środki, według daty (...)

 • komornik - problem

  Witam , w kilku słowach opisze moją sytuację . W grudniu 2013 r. dostałem zawiadomienie od komornika o wszczęciu egzekucji . Natychmiast odpisałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane