Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  ;4) produkcyjną - polegającą na ustaleniu zdolności produkcyjnej przedsiębiorstwa;  5) kosztową - polegającą na ustaleniu wysokości obrotu na podstawie wysokości kosztów poniesionych (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  do Spraw Cudzoziemców - w zakresie prowadzonych postępowań dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;  7)  innym organom - w przypadkach i na

 • Ustawa z dnia 17 grudnia 2004 r. o prawie pomocy w postępowaniu w sprawach cywilnych prowadzonym w państwach członkowskich Unii Europejskiej

  stosowny termin.3. W razie nieusunięcia przez wnioskodawcę w terminie braków przewodniczący zwraca wniosek.4. Na zarządzenie o zwrocie wniosku przysługuje zażalenie. Zażalenie (...)

 • Opinia prawna na temat zażalenie na policjanta wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zażalenie na policjanta wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  intelektualnej, polegających na wprowadzaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i wyprowadzaniu z niego środków płatniczych pochodzących z przestępstw, a także ściganych na mocy (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  reprezentowania, sąd na wniosek strony przeciwnej ustanowi kuratora, jeżeli strona ta podejmuje przeciwko drugiej stronie czynność procesową nie cierpiącą zwłoki. Postanowienie sądu może zapaść (...)

 • Postępowanie upadłościowe

  postanowienie. Na postanowienie oddalające wniosek zażalenie służy jedynie wnioskodawcy. Na tych samych zasadach na postanowienie sądu II instancji służy kasacja. Ogłoszenia (...)

 • Kto ma prawo Cię przeszukać lub wylegitymować?

  ochrony w ramach wewnętrznej służby ochrony albo na rzecz przedsiębiorcy, który uzyskał koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia. Pracownik (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  sprawie porozumienia nie może być dłuższy niż 5 lat.§ 5. Termin obowiązywania decyzji w sprawie porozumienia może być przedłużany na kolejne pięcioletnie okresy na wniosek podmiotu (...)

 • Zażalenie na odmowę wszczęcia postępowania

  wnieść zażalenie w terminie 7 dni od dnia ich doręczenia. Postanowienie takie powinno zwierać pouczenie o przysługującym prawie oraz o terminie i sposobie zaskarżenia. Zażalenie na (...)

 • Nadużycie funkcji przez policjanta

  obowiązków wynikających z przepisów prawa lub rozkazów i poleceń wydanych przez przełożonych uprawnionych na podstawie tych przepisów. Przykładowo, naruszenie może polegać na przekroczeniu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)

 • z ciekawości

  Dziś a własciwie wczoraj zostałam 'przetransportowana' z moim kolega na komendę policji w sprawie ktora wynikla przypadkowo ale nie to w tym njwazniejsze. (...)

 • Zatrzymanie osoby Art. 45. kpk

  Jeżeli podczas zatrzymania mnie i dwóch kolegów przez patrol pieszy, nie zostaniemy poinformowani dlaczego zostaliśmy zatrzymani, ani funkcjonariusz (...)

 • Zażalenie na poręczenie majątkowe w sytuacji dozoru elektronicznego

  Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jak jestem na dozorze elektronicznym w domu , i mam jeszcze dwa inne wyroki, to czy mogę składać zażalenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane