Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny

  popełnienie przestępstwa oraz wobec sprawcy przestępstwa o charakterze terrorystycznym.§ 2. Do sprawcy przestępstwa z art. 258 mają odpowiednie zastosowanie przepisy dotyczące (...)

 • Kodeks karny skarbowy

  okoliczności zamierzonego przestępstwa skarbowego, zapobiegł jego popełnieniu.§ 4. W wypadkach określonych w § 1 pkt 3 sąd orzeka tylko jeden raz karę za wszystkie zbiegające się (...)

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  śladów lub dowodów przestępstwa, można w toku czynności wymienionych w § 1 przesłuchać osobę podejrzaną o popełnienie przestępstwa w charakterze podejrzanego przed (...)

 • Porada prawna na temat zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa kradzież

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa kradzież, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks Karny - Część szczególna, Rozdziały XXVIII-XXXVII

  ich obietnica zostały przyjęte, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim (...)

 • Ostrzeżenie o możliwości popełnienia przestępstwa

  samorządowymi i państwowymi nie ma prawnego obowiązku zawiadamiania organów ścigania o popełnieniu przestępstwa chyba, że chodzi o przestępstwa wskazane w art. 240 § (...)

 • Kiedy potrzebny jest wniosek o ściganie sprawcy przestępstwa?

  najbliższej (art. 284 k.k.). Jak składa się wniosek o ściganie? Wniosek o ściganie należy złożyć do organu ścigania. Najczęściej będzie on składany razem z zawiadomieniem o (...)

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  w charakterze oskarżyciela publicznego nie zostanie powiadomiony o wniesieniu przez ten organ wniosku o ukaranie albo otrzyma zawiadomienie, o którym mowa w art. 54 § 2.§ 3. Jeżeli (...)

 • Billing jako dowód popełnienia przestępstwa

  , że zgłoszono kradzież telefonu. kradzież, telefon komórkowy, prokuratura, postępowanie przygotowawcze, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, dowód

 • Kodeks postępowania karnego

  ustawie. Art. 25. § 1. Sąd okręgowy orzeka w pierwszej instancji w sprawach o następujące przestępstwa: 1) o zbrodnie określone w Kodeksie karnym oraz w ustawach szczególnych, 2) o (...)

 • Czego można żądać od Policji, czyli zatargi z sąsiadem - opinia prawna

  zawiadomienia o każdym z popełnionych przestępstw dokonała osoba nim pokrzywdzona. Ponadto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, aby wywołało oczekiwany skutek, powinno (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Nieuczciwy pracodawca - prawnik

  Mój mąż przez dwa miesiące pracował w Kancelarii Prawnej, której właścicielem jest prawnik. Przez dwa miesiące pracodawca nie podpisał z nim (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.

  W CZYM http://niepoprawni.pl/grafika/po-w-tle-pzprjpg http://www.google.pl/imgres?q=PIS&hl=pl&sa=G&biw=1015&bih=563&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ebCyCVwtacX_UM:&imgrefurl=http://www.marki.net.pl/o-partii-pis-7655&docid=4_BGMCX9sgozNM&w=1670&h=1670&ei=ZsptTqm3Gofvsgbtpum8BA&zoom=1&iact=rc&dur=0&page=1&tbnh=134&tbnw=134&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=82&ty=59 (...)

 • Groźby przez smsy

  Od jakiegoś czasu mam problem z groźbami otrzymywanymi za pośrednictwem smsów z internetu. Wydaje mi się, ze wiem kto je przesyła, ale nie wiem w (...)

 • Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

  Chciałbym złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, z tymże nie mam 100% pewności, że przestępstwo zostało popełnione. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane