Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak odzyskać rzecz zatrzymaną przez Policję - opinia prawna

  przygotowawcze, zatrzymanie rzeczy, odzyskanie rzeczy zatrzymanej przez Policję

 • Zasady przeszukania i zatrzymania rzeczy

  zabezpieczenia wykonania orzeczenia. Wspólne zasady dla przeszukania lub zatrzymania rzeczy Przeszukanie lub zatrzymanie rzeczy powinno być dokonane zgodnie z celem tej czynności, (...)

 • Zatwierdzenie przeszukania

  przeszukania. Czy w przypadku nie otrzymania pisma o zatwierdzeniu przeszukania mogę domagać się zwrotu zatrzymanych rzeczy i co powinienem wtedy zrobić? Zatwierdzenia można żądać wtedy, gdy zatrzymanie (...)

 • Porada prawna na temat zatrzymanie rzeczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zatrzymanie rzeczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przetrzymywanie rzeczy wydanych Policji

  uprawnionego organu. Zakładamy, że w analizowanym przypadku zatrzymanie rzeczy nastąpiło bez odpowiedniego postanowienia sądu lub prokuratora o zatrzymaniu rzeczy. W takim przypadku osoba, (...)

 • Kontrola legalność oprogramowania przez Policję

  uprawnionej zatrzymane rzeczy niezwłocznie po stwierdzeniu ich zbędności dla postępowania karnego. Jeżeli wyniknie spór, co do własności rzeczy, a nie ma dostatecznych danych do niezwłocznego

 • II - Kodeks postępowania karnego - Czynności procesowe. Dowody

  , konfrontacji oraz okazania,  6) przeszukanie osoby, miejsca, rzeczy i systemu informatycznego oraz zatrzymanie rzeczy i danych informatycznych,  7) otwarcie korespondencji i przesyłki (...)

 • Zatrzymanie samochodu w sprawie karnej

  , zawierać oznaczenie sprawy, z którą zatrzymanie rzeczy lub przeszukanie ma związek, oraz podanie dokładnej godziny rozpoczęcia i zakończenia czynności, dokładną listę zatrzymanych rzeczy (...)

 • Określenie w licencji pól eksploatacji

  jest uzasadnione. Na zatrzymanie rzeczy przysługuje jednak stronie zażalenie, które należy wnieść w terminie 7 dni od dnia otrzymania nakazu zatrzymania. Zażalenie to nalezy wnieść do organu, (...)

 • Zażalenie na zatrzymanie rzeczy

  karnego przewiduje obowiązek doręczenia postanowienia o zatrzymaniu, a więc termin 7-dniowy do wniesienia zażalenia biegnie od dnia doręczenia postanowienia. zatrzymanie rzeczy, zażalenie, (...)

 • Czy mam prawo ubiegać się o zapłatę za moje udziały w spółce?

  postanowienia, w szczególności uwzględniać wartość używania rzeczy, obniżenie wartości samej rzeczy, czy też przewidywać zatrzymanie rzeczy w spółce oraz zwrot (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

  Witam, Wiele sie ostatnio slyszy na temat "najsc" policji na prywatne osoby i firmy w celu kontroli legalnosci oprogramowania. Pomijajac fakt (...)

 • Ochrona sklepowa

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze (...)

 • jestem polakiem mieszkam we francji,żona wyjechała z dziećmi do polski

  Witam od razu przejdę do rzeczy a więc ,mieszkałem z żoną we Francji około 6 lat,nagle żona podjeła decyzję o powrocie do polski,ale ja że mam (...)

 • Zatrzymanie obywatelskie

  Kto może a kto nie wykonać tzw, zatrzymanie obywatelskie?? zgodnie z art. 243 k. p. k. obywatel może ująć sprawce przestępstwa. grzecholec Jeśli (...)

 • Rozstanie ze wspólnikiem

  Witam. Jestem od kilkunastu lat współwłaścicielem dwóch firm, spółek cywilnych. Jedna ze spółek jest zakładem produkcyjno- handlowym, druga (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane