Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierujący pojazdami

  jazdy, a to prawo jazdy zostało zatrzymane lub uprawnienie do kierowania pojazdami zostało cofnięte - w okresie obowiązywania zatrzymania prawa jazdy lub cofnięcia uprawnienia; (...)

 • Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

  skompletować i złożyć w celu otrzymania dokumentu prawa jazdy?Prawo jazdy jest wydawane, po otrzymaniu za pośrednictwem ośrodka:wniosku,dowodu uiszczenia opłaty za wydanie (...)

 • Zatrzymanie prawa jazdy

  wyroku sądu.Czy ja mogę bez prawa jazdy prowadzić samochód?. Co ewentualnie może mi grozić za prowadzenie auta bez prawa jazdy? W opisanej sytuacji prawo jazdy zostało (...)

 • Opinia prawna na temat zatrzymane prawo jazdy za alkohol

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zatrzymane prawo jazdy za alkohol, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy możesz stracić pracę z powodu popełnienia przestępstwa? - opinia prawna

  Stan faktyczny W grudniu ubiegłego roku zostało zatrzymane prawo jazdy na podstawie art. 137 ust.1 pkt 1 Prawa o ruchu drogowym (alkohol w wydychanym powietrzu). Sprawa odbędzie (...)

 • Steward na stadionie prawie jak policjant. Sprawdź, co może

  wylegitymowania kibica, który przebywa na terenie stadionu. Zanim poproszą o dowód osobisty, prawo jazdy czy np. paszport, mają obowiązek przedstawić się używając zwrotu – służba (...)

 • Przekroczysz prędkość o 50 km/h - stracisz prawo jazdy

  , prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, 3 miesięczny okres, na jaki (...)

 • Zapłacisz alimenty odzyskasz prawo jazdy

  zaległości alimentacyjnych, to po spłacie długu znów siądziemy za kierownicą. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl alimenciarz, dłużnik alimentacyjny, prawo jazdy, alimenty, odwołanie, (...)

 • Prowadzenie pojazdu po zabraniu prawa jazdy

  10 sierpnia 2007 zostałem zatrzymany do kontroli. Badanie wykazało 1,5 promila. Prawo jazdy zostało zatrzymane na 3 lata plus 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata. W 2008 wsiadłem za (...)

 • Co zmieni się w Prawie drogowym?

  sytuacji, gdy agresywne zachowanie kierowcy uniemożliwia przeprowadzenie takiego badania. Zgodnie z nowym brzmieniem przepisów, Policjant zatrzyma więc prawo jazdy za pokwitowaniem (...)

 • Trzy wykroczenia pozbawią prawa jazdy

  wydłużony o kolejne dwa lata. Za trzy wykroczenia lub jedno przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym prawo jazdy podlega cofnięciu - czytamy w projekcie ustawy. Nowością (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane