Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierujący pojazdami

  jazdy, a to prawo jazdy zostało zatrzymane lub uprawnienie do kierowania pojazdami zostało cofnięte - w okresie obowiązywania zatrzymania prawa jazdy lub cofnięcia uprawnienia; (...)

 • Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

  skompletować i złożyć w celu otrzymania dokumentu prawa jazdy?Prawo jazdy jest wydawane, po otrzymaniu za pośrednictwem ośrodka:wniosku,dowodu uiszczenia opłaty za wydanie (...)

 • Zatrzymanie prawa jazdy

  wyroku sądu.Czy ja mogę bez prawa jazdy prowadzić samochód?. Co ewentualnie może mi grozić za prowadzenie auta bez prawa jazdy? W opisanej sytuacji prawo jazdy zostało (...)

 • Opinia prawna na temat zatrzymane prawo jazdy za alkohol

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zatrzymane prawo jazdy za alkohol, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy możesz stracić pracę z powodu popełnienia przestępstwa? - opinia prawna

  Stan faktyczny W grudniu ubiegłego roku zostało zatrzymane prawo jazdy na podstawie art. 137 ust.1 pkt 1 Prawa o ruchu drogowym (alkohol w wydychanym powietrzu). Sprawa odbędzie (...)

 • Steward na stadionie prawie jak policjant. Sprawdź, co może

  wylegitymowania kibica, który przebywa na terenie stadionu. Zanim poproszą o dowód osobisty, prawo jazdy czy np. paszport, mają obowiązek przedstawić się używając zwrotu – służba (...)

 • Zapłacisz alimenty odzyskasz prawo jazdy

  zaległości alimentacyjnych, to po spłacie długu znów siądziemy za kierownicą. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl alimenciarz, dłużnik alimentacyjny, prawo jazdy, alimenty, odwołanie, (...)

 • Prowadzenie pojazdu po zabraniu prawa jazdy

  10 sierpnia 2007 zostałem zatrzymany do kontroli. Badanie wykazało 1,5 promila. Prawo jazdy zostało zatrzymane na 3 lata plus 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata. W 2008 wsiadłem za (...)

 • Co zmieni się w Prawie drogowym?

  sytuacji, gdy agresywne zachowanie kierowcy uniemożliwia przeprowadzenie takiego badania. Zgodnie z nowym brzmieniem przepisów, Policjant zatrzyma więc prawo jazdy za pokwitowaniem (...)

 • Trzy wykroczenia pozbawią prawa jazdy

  wydłużony o kolejne dwa lata. Za trzy wykroczenia lub jedno przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym prawo jazdy podlega cofnięciu - czytamy w projekcie ustawy. Nowością (...)

 • Zatrzymanie prawa jazdy

  okres 6 miesięcy, czy też mogę złożyć zażalenie na to postanowienie w celu ustalenia okresu zatrzymania prawa jazdy. Zatrzymane prawo jazdy Policja przekazuje niezwłocznie, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane