Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zatrudnienie wspólników spółki jawnej w spółce

  współdziałania wszystkich wspólników łącznie. Jaka jest w świetle takiego zapisu w KRS oraz obecnego stanu prawnego możliwość zatrudnienia wspólników spółki jawnej na umowę o pracę (...)

 • Umowa o pracę ze wspólnikiem spółki jednoosobowej

  Jestem jedynym wspólnikiem spółki z o.o. Czy powołując w umowie spółki (akcie notarialnym) zarząd składający się z Prezesa Zarządu w mojej osobie oraz Wiceprezesa Zarządu mogę zostać (...)

 • Brak zarządu w spółce z o.o.

  obrad jest za późno. Aby podjąć uchwałę w sprawie powołania nowego zarządu, która nie została ujęta w porządku obrad, na zebraniu musi być obecny cały kapitał zakładowy, a nikt z obecnych (...)

 • Porada prawna na temat zatrudnienie w spółce komandytowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zatrudnienie w spółce komandytowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wystawiał fikcyjne zaświadczenia

  której faktycznie nikogo nie zatrudniał, natomiast bardzo chętnie wystawiał różnym osobom zaświadczenia, które potwierdzały zatrudnienie w jego spółce. Na podstawie tych poświadczeń (...)

 • Zatrudnienie żony w "spółce cywilnej męża"

  może być traktowany pracownik, który wprawdzie spełnia powyższe kryteria, ale który zawarł z pracodawcą umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego. Należy jednak uwzglednić orzeczenie Sądu (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane