Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zaskarżenie uchwały zebrania przedstawicieli

  orzeczenie - wydane przez sąd apelacyjny. Przedstawicielstwo zostanie przywrócone dopiero po uprawomocnieniu się wyroku i po tej chwili członkowie będą mogli pełnić swoje funkcje. Zaskarżenie uchwały (...)

 • Zaskarżenie uchwały spółki

  trzech lat od dnia powzięcia uchwały. Tak więc w tym wypadku prawo do wytoczenia powództwa wygasło. Jednak możliwe jest podniesienie zarzutu nieważności uchwały, przede wszystkim w (...)

 • Zaskarżenie uchwały WZA spółki akcyjnej

  się postępowania sąd uwzględni powództwo o uchylenie uchwały zgromadzenia akcjonariuszy, wywrze to istotny skutek dla czynności podjętej w wykonaniu tej uchwały (w tym przypadku - dla umowy (...)

 • Opinia prawna na temat zaskarżenie uchwały

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zaskarżenie uchwały, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Spółdzielnia mieszkaniowa - zaskarżenie uchwały

  , zwracamy uwagę na możliwość zaskarżenia podjętej uchwały, która została przewidziana w ustawie Prawo spółdzielcze: Art. 42. § 1. Uchwały walnego zgromadzenia obowiązują (...)

 • Zaprotokołowanie sprzeciwu a zaskarżenie uchwały

  . sp. z o.o., uchylenie uchwały, treść protokołu, konsekwencje braków, protokół

 • Zaskarżenie uchwały Rady Gminy

  czynności.   Nie ma więc Pan możliwości zaskarżenia takiej uchwały w trybie art. 101 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym. skarga, praworządność, naruszenie, sąd administracyjny

 • Powiadomienie o treści uchwały

  mieszkaniowej w terminie 6 tygodni od dnia podjęcia uchwały na zebraniu ogółu właścicieli albo od dnia powiadomienia wytaczającego powództwo o treści uchwały podjętej w trybie indywidualnego (...)

 • Ważność uchwały wspólnoty mieszkaniowej

  uwagi na niepewność co do prawidłowości wysokości zaliczek uiszczanych na poczet funduszu remontowego. Po ewentualnym stwierdzeniu przez sąd nieistnienia uchwały z powodu uchybień, które miały

 • Brak powiadomienia właścicieli lokali o uchwale

  uchwały.Co do zmiany stanowiska przez przedstawiciela Gminy już po podjęciu uchwały, to w przepisach ustawy wprost ten problem nie został jednoznacznie rozwiązany. Jednakże podobna sytuacja była (...)

 • Zaskarżenie uchwały wspólnoty mieszkaniowej

  100 zł (art. 39 ust. 2 pkt 3 ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych). uchwała, zaskarżenie, wspólnota, właściciel, lokal, zgoda, zarząd, zakres, przekroczenie, czynności, wniosek

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zaskarżenie uchwały

  Jak można zaskarżyć uchwałę Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej, która dotyczy zmiany regulaminu Zarządu ( jego kompetencji)? Proszę o (...)

 • Zaskarżenie uchwały rady gminy

  Jestem w trakcie budowy domu. Za możliwość podłączenia się do sieci wodociągowej musiałem zapłacić na konto urzędu gminy 1200zł. Taką kwotę (...)

 • wspólnota/prowadzący działalność gospodarczą

  Jestem właścicielem mieszkania w kamienicy. Istnieje w naszej kamienicy konflikt interesów mieszkańców i prowadzących działalność gospodarczą (...)

 • Wydatki wspólnoty

  Mam pytanie, czy wspólnota może przegłosować projekt zagospodarowania terenu nie należącego do spółdzielni? Pieniądze na ten cel mają byc wzięte (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane