Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Emerytura a praca za granicą

  . rozszerzyła zakres stosowania rozporządzeń nr 883/2004 i nr 987/2009  do spraw emerytalno-rentowych na stosunki pomiędzy Szwajcarią a państwami członkowskimi Unii Europejskiej. Z dniem 1 czerwca (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  .   Krok 2 – logowanie na PUE ZUS Żeby złożyć wniosek, zaloguj się na swoim profilu na PUE. Aby zalogować się na swój profil na PUE, na stronie (...)

 • Rodzinna piecza zastępcza szansą na drugi dom

  dzieci starszych jest zatem w pełni uzasadnione. Rozwiązanie ma szansę wpłynąć na decyzje o adopcji dzieci starszych. piecza zastępcza, dziecko, rodzice, opieka, małoletni, opiekun, (...)

 • Porada prawna na temat zasilki rodzinne na dzieci 2011 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zasilki rodzinne na dzieci 2011 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  nianią może zostać podpisana na dowolny okres czasu, np. na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia warunków pracy lub na 2 lata, a następnie przedłużona na (...)

 • Będzie łatwiej o zasiłki na dzieci

  na nowych zasadach Obecnie kryteria dochodowe uprawniające do otrzymania świadczeń z pomocy społecznej wynoszą 477 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej oraz 351 zł na jedna osobę (...)

 • Jak zabezpieczyć syna przed płaceniem alimentów na ojca?

  alimentów na rzecz swojego ojca zwyrodnialca. Sporządzoną na Pani potrzebę opinię prawną oparliśmy na przepisach: ustawy z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Dz. (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  Kartę Dużej Rodziny? rodzice - na całe życie, dzieci - do ukończenia 18 lat, dzieci, które dalej uczą się w szkole lub studiują - do ukończenia nauki, maksymalnie do ukończenia 25 (...)

 • Więcej rodzin dostanie świadczenia rodzinne

  edukacyjnych młodzieży. W opinii do projektu zwróciła ona uwagę na to, że świadczenia rodzinne są adresowane do rodzin z niskimi dochodami: 504 zł na osobę w rodzinie lub 583 (...)

 • Wsparcie dla rodzin zmienione

  500 mln złotych rocznie na miejsca opieki dla najmłodszych, czyli o 350 mln zł więcej niż obecnie. Uruchomione środki będą przekazywane na powstanie nowych miejsc opieki nad dziećmi, a także (...)

 • Zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę z tytułu śmierci członka rodziny

  indywidualne cechy pokrzywdzonego i jego zdolności do powrotu do równowagi psychicznej po upływie określonego czasu, a także poziom jego dotychczasowego życia, który będzie rzutował na (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane