Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Czy chodziło Ci o: zapytanie o karalność

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zapytanie o niekaralność

  Kogo uwaza sie za karanego w świetle prawa. Czy wyrok w zawieszeniu również? (2345674) tak 1 jest to całkowity bezsens ,że jesterm traktowany na równi (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • zapytanie..

  Jestem abonentem sieci PLEY mam telefon komórkowy Samsung. W zeszłym roku listopad 2010r otrzymałam informację od operatora o wysłaniu niby przeze (...)

 • Niekaralność

  Moj eks narzeczony siedział w więzieniu przez rok lub dwa ( nie wiem dokladnie ) i dostał 2 lata w zawieszeniu. Wyszedł w 2001 roku. Chcę na sprawie (...)

 • Zapytanie

  Do kilku lat jestem abonentem sieci PLAY, mam telefon komórkowy Samsung. W zeszłym roku w Listopadzie 2010 r. Dostałam informację z sieci o niby wysłaniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane