Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zameldowanie czasowe a prawa do lokalu

  wyda decyzję o odmowie wymeldowania. prawa do lokalu, zameldowanie, wymeldowanie, umowa najmu

 • Obowiązek meldunkowy

  poprzedniego miejsca pobytu stałego;  adres nowego miejsca pobytu stałego;  rodzaj, serię i numer dokumentu tożsamości,  o wykształceniu. Zameldowanie na pobyt czasowy Zameldowanie (...)

 • Ponowne zameldowanie na pobyt czasowy

  karnych i poprawczych, aresztach śledczych, schroniskach dla nieletnich i zakładach wychowawczych .    Wątpliwości co do charakteru pobytu rozstrzyga właściwy organ gminy. Zameldowanie

 • Porada prawna na temat zameldowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zameldowanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • E-meldunek - czyli jak wypełnić obowiązek meldunkowy z domu?

  pobytu stałego lub czasowego, zgłoszenie wyjazdu za granicę oraz zgłoszenie powrotu z tego wyjazdu. E-meldunek, internet, obowiązek meldunkowy, miejsce zamieszkania, adres, zameldowanie, meldunek, pobyt

 • Zarejestrowanie bezrobotnego w urzędzie pracy

  , właściwość miejscowa, zameldowanie

 • Sposób zarządu nieruchomością wspólną

  . Nie jest tutaj istotna wielkość pomieszczenia w jakim dana osoba została zameldowana. A zatem należy przyjąć, że zameldowanie to taki akt administracyjny, który nie wpływa na kształt nieruchomości, (...)

 • Zameldowanie a zgoda właściciela

  przebywania w lokalu (pomieszczeniu) w którym ma nastąpić zameldowanie. Nalezy jednak zwrócić uwage na fakt, że zameldowanie osoby w nieruchomości wspólnej stanowi czynność przekraczającą (...)

 • Dokumenty niezbędne do zameldowania

  powyższej ustawy. Dlatego w chwili obecnej nie jest wymagana zgoda właściciela budynku na zameldowanie na pobyt stały. Więcej na ten temat na naszej stronie Czym jest zameldowanie i wymeldowanie? (...)

 • Obowiązek meldunkowy a przyjęcie dziecka do przedszkola - opinia prawna

  udzielonej zgodnie z ust. 2b.Jak wynika z powyższego, zapytano Panią o zameldowanie czasowe dziecka prawdopodobnie w celu ustalenia, która gmina w tym przypadku jest zobowiązana do udzielenie dotacji (...)

 • Zameldowanie a zgoda współwłaściciela

  podaniu meldunkowym poprzez umieszczenie podpisu. zameldowanie, zgoda, współwłaściciel, współwłaściecile, meldunek, lokal

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • Zameldowanie

  Jestem właścicielką mieszkania, w którym od kilku miesięcy zamieszkuje mój znajomy. Moje pytanie brzmi: czy muszę go zameldować? Trochę się tego (...)

 • Zameldowanie a prawo do pobytu w lokalu

  Witam, wynajmuje w Warszawie mieszkanie, ale wlascicielka tego mieszkania nie podpisala ze mna oficjalnej umowy o najem lokalu w zwiazku z tym, ze nie (...)

 • Zameldowanie w domu

  Witam.Mam następujące pytanie.Czy chcący zameldować moją przyszłą żone w domu w którym mieszkam z rodziną(mama i siostra)czy muszę mieć od (...)

 • zameldowanie/wymeldowanie wynajmującego mieszkanie

  Jestem właścicielem mieszkania ktore wynajmuje małżenstwu Polki i Niemca (umow na 5 lat z możliwosicią 3 miesiecznego wypowiedzenia)Jako, ze Niemeic (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane