Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • alimenty a zakład karny

  Witam jak wygląda sprawa alimentów jeśli osoba zostanie umieszczona w zakładzie karnym, czy można wtedy domagać się spłacania alimentów od żony (...)

 • komornik a zakład karny

  Witam, jeżeli osoba która jest dłużnikiem i spłaca dług u komornika zostanie zamknięta w zakładzie karnym to czy komornik może wystąpić o przedłużenie (...)

 • Zakład Karny-rozliczenie podatkowe

  Witam mój syn obecnie przebywa w zakładzie karnym, pracował wczesnije i moje pytanie dotyczy rozliczenia podatkowego jak to zrobić? z góry dziękuję

 • Zakład Karny w Przywarach

  Witam Jak wygląda życie w zakładzie karnym w Przywarach?

 • Zakład Karny Nysa

  Witam Czy ktoś z Państwa ma jakieś informacje odnośnie zakładu karnego w Nysie? Bardzo proszę o odpowiedź


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane