Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  . zakłócanie spokoju, porządek publiczny, spoczynku nocnego, zgorszenie, hałas, krzyk, alarm, cisza nocna, Zakłócanie ciszy nocnej. mandat za zakłócanie ciszy nocnej

 • Najem hotelowy a spokój członków spółdzielni

  Niektórzy właściciele mieszkań sąsiednich wynajmują je na krótkie okresy. W związku z tym mieszkańcy budynku są narażani na zakłócanie ciszy nocnej, awantury, niszczenie mienia (...)

 • Zakłócanie ciszy nocnej przez sąsiada

  Jaka kara grozi za zakłócanie ciszy nocnej przez sąsiada? Zakłócanie ciszy nocnej jest wykroczeniem określonym w art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń. Zgodnie z tym (...)

 • Porada prawna na temat zakłócanie ciszy nocnej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zakłócanie ciszy nocnej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zakłócanie ciszy nocnej

  powództwa cywilnego. zakłócanie, hałas, cisza nocna, sąsiad, kolegium do spraw wykroczeń, powództwo cywilne

 • Kodeks wykroczeń przeciw chuliganom

  ; wybryki chuligańskie, zakłócanie porządku publicznego, ciszy nocnej, Kodeks wykroczeń, wykroczenia, nawiązka, nieletni sprawca, handlarz, terminy przedawnienia

 • Kłopotliwy sąsiad

  sprawców. Jeżeli sąsiad uporczywie zakłóca spokój, wówczas sprawa może zostać skierowana do sądu. Zakłócanie ciszy nocnej stanowi wykroczenie z art. 51 par. (...)

 • Kłopotliwy sąsiad

  sąsiadem i zwrócić mu uwagę na zakłócanie spokoju publicznego. Jeśli nie zareaguje, należy wezwać policję i domagać się spisania protokołu. Poza drogą karnoprawną istnieje też rozwiązanie (...)

 • Hałas w mieszkaniu w dzień

  zatem rozważne korzystanie z instrumentu, gdyż sąsiedzi mogą powoływać się także na ten artykuł.   pianino, hałas, mieszkanie, zakłócanie ciszy, hałas w bloku, gra na pianinie (...)

 • Oskarżenie o naruszanie ciszy nocnej

  zakłócania ciszy nocnej i ciągłego wzywania policji godzącego w cześć i dobre imię osoby, której to dotyczy można ewentualnie rozważyć pozew o ochronę dóbr osobistych (...)

 • Przewozisz zwierzaka? Pamiętaj o przepisach!

  miejscach sypialnych oraz nie może zakłócać ciszy nocnej. Podróżny odpowiada za stan sanitarny przedziału, w którym pies jest przewożony – informuje PKP Intercity. Ponadto (...)

 • Zamiana służebności osobistej na rentę

  uchybień rażących. Takim uchybieniem może być przykładowo, notoryczne naruszanie porządku domowego, ciszy nocnej, przyjmowanie do mieszkania osób, które nie byłyby uprawnione (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej?

  Witam ile wynosi kara za zakłócanie ciszy nocnej? Czy mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść aż 200 zł.? Kara wynosi 200zł, o ile jest (...)

 • Prosze o pomoc

  Witam jesli dostalem zawiasy za wydapek drogowy 6mies na 3 lata minely juz prawie 3 i dopuscilem sie kradziezy 3 piw ale nie zostalem zatrzymany co za (...)

 • Jak pozbyć się sąsiada??

  Mam pytanie, co mogę zrobić żeby pozbyć się z sąsiedniego mieszkania kłopotliwego sąsiada. Mam regularne libacje za ścianą, zakłócanie ciszy (...)

 • Zakłócanie ciszy nocnej

  Witam Byłem na imprezie na działce u znajomego, słuchaliśmy muzyki, robiliśmy grilla i rozmawialiśmy. Nagle na podwórko weszła policja, spisała (...)

 • Uporczywa sąsiadka

  Witam, na wstępie chciałbym, że jest to mój pierwszy temat tutaj.Piszę do was, bo nie wiem co robić a mam wrażenie, że jestem w tej sprawie bezbronny. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane