Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Możliwa będzie profesjonalna rejestracja pojazdów

  starosta. Po wniesieniu stosownych opłat podmiot uprawniony otrzyma blankiety profesjonalnego dowodu rejestracyjnego oraz tablicę (lub tablice) rejestracyjne. Ważność profesjonalnego dowodu (...)

 • Gdy pojazd specjalny przestaje nim być, czy zmienić dokumenty? - opinia prawna

  wyniku badania technicznego pojazdu, jeżeli jest wymagane, dowodu rejestracyjnego, jeżeli  pojazd był zarejestrowany, dowodu odprawy celnej przywozowej, jeżeli pojazd został sprowadzony (...)

 • Będzie można zarejestrować pojazdy zabytkowe

  umożliwienie powtórnej rejestracji tych pojazdów bez warunku okazania dowodu rejestracyjnego. Odnalezienie dowodu rejestracyjnego, którego własność została (...)

 • Porada prawna na temat zagubienie dowodu rejestracyjnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zagubienie dowodu rejestracyjnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wymiana dowodu rejestracyjnego pojazdu

  przeprowadzonej kontroli stwierdzono wydanie przez diagnostę zaświadczenia albo dokonanie wpisu do dowodu rejestracyjnego pojazdu niezgodnie ze stanem faktycznym lub przepisami. brak miejsca na (...)

 • Darowizna samochodu - formalności jakich musisz dopełnić?

  , jeżeli jest wymagane, dowodu rejestracyjnego, jeżeli pojazd był zarejestrowany (a w sytuacji, gdy go otrzymałeś w darowiźnie lub kupiłeś od innego właściciela musiał być), dowodu (...)

 • Rejestracja samochodu a dowód rejestracyjny

  . Zwrot zatrzymanego dokumentu następuje niezwłocznie po ustaniu przyczyny uzasadniającej jego zatrzymanie. Skoro zatem auto zostało naprawione, to przyczyna zatrzymania dowodu rejestracyjnego (...)

 • Dowód rejestracyjny pojazdu obciążonego zastawem

  pojazdu obowiązku składania takiego wniosku. Adnotacja nie jest też z urzędu przenoszona ze starego dowodu rejestracyjnego na nowy. Naszym zdaniem może żądać Pani wydania dowodu rejestracyjnego

 • Zakup auta z Holandii - RDW

  części: części I i części II, właściciel pojazdu powinien dołączyć do wniosku o rejestrację obie części dowodu rejestracyjnego. Jeżeli wnioskujący o rejestrację pojazdu (...)

 • Warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu

  zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez policję dokonującą kontroli ruchu drogowego. Podstawy do zatrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu wymienia art. 132 ust. 1 ustawy (...)

 • Rejestracja samochodu w spółce cywilnej

  dowodu rejestracyjnego. Sam dowód rejestracyjny jest zaświadczeniem w rozumieniu przepisów kpa (tak np. w Wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 15 marca 2006 r. I OSK 608/2005). Przepisy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane