Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Poland Prize – ściągamy zagraniczne talenty do Polski

  . W końcu innowacyjność karmi się różnorodnością"– podsumowała założenia programu minister Emilewicz.   Poland Prize, zagraniczne firmy, talent, Polska, biznes, grant, (...)

 • Podatek od czynności cywilnoprawnych od sprzedaży i zamiany rzeczy lub praw

  zorganizowanego, dokonywana poza obrotem zorganizowanym przez firmy inwestycyjne oraz zagraniczne firmy inwestycyjne, jeżeli prawa te zostały nabyte przez te firmy w ramach obrotu (...)

 • Zwolnienie od podatku od czynności cywilnoprawnych

  ramach obrotu zorganizowanego,  dokonywaną poza obrotem zorganizowanym przez firmy inwestycyjne oraz zagraniczne firmy inwestycyjne, jeżeli prawa te zostały nabyte przez te firmy (...)

 • Porada prawna na temat zagraniczne firmy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zagraniczne firmy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w obrocie instrumentami finansowymi

  , zagraniczne firmy inwestycyjne i zagraniczne osoby prawne prowadzące działalność maklerską na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w formie oddziału – jeżeli oznaczenie tych (...)

 • Wzrost napływu BIZ do Polski w 2008 roku

  mln euro oraz Czechy, gdzie zagraniczne firmy zadeklarowały inwestycje o wartości ponad 6,5 mln euro.Turbulencje na światowych rynkach finansowych miały negatywny wpływ przede wszystkim na państwa

 • Nowe wieloletnie plany rządu

  m.in.: nowa polityka inwestycyjna dotycząca m.in. wsparcia nowych inwestycji realizowanych przez polskie i zagraniczne firmy, kluczowych dla zwiększania innowacyjności gospodarki, restrukturyzacji

 • Posłowie "zalecają" patriotyzm

  , to polscy pracownicy - zatrudniani przez zagraniczne firmy w Polsce - otrzymają formalne prawo do upominania się o wywieszenie na zakładzie pracy polskiej flagi z okazji świąt, choć wciąż (...)

 • Projekt ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych

  zostanie wymóg podawania numeru NIP przez zagranicznego przedsiębiorcę. Obowiązek podania numeru identyfikacji podatkowej przez zagraniczne firmy uniemożliwiał do tej pory przekazywanie przez (...)

 • Opiekunki i kierowcy poszukiwani w UE

  Warszawie.Coraz częściej zagraniczne firmy chcą również zatrudniać inżynierów, lekarzy oraz informatyków - dodał WUP w przesłanym w piątek PAP komunikacie.Od lipca 2007 (...)

 • Kondycja dużych firm w Polsce w czasach kryzysu

  zatorów płatniczych, ryzyko walutowe oraz ryzyko osłabienia popytu. Najbardziej obawiają się tego firmy handlowe oraz podmioty działające w regionie południowo-zachodnim i północno-zachodnim.Duże (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane