Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zachowanie policjanta....

  witam Ostatnio policja mnie spisała za picie w miejscu publicznym, policjant nie chciał się wylegitymować zamierzam go sprawdzić i pociągnąć (...)

 • Zachowanie sedziego

  Byłam swiadkiem na sprawie karnej, jeszcze przed rozpoczeciem przesłuchań sedzina(b.młoda) zachowywała się bardzo arogancko w stosunku do świadków (...)

 • dziwne zachowanie męża

  Mój mąż od kilku miesięcy bez żadnego powodu dostaje dziwnych ataków wrzeszczenia na mnie bez powodu.Wyzywa mnie przy tym strasznie,wypomina wszystko.Nie (...)

 • niekulturalne zachowanie na drodze

  cześć dzisiaj w drodze do pracy, jadac swoim samochodem miałem małą nieprzyjemnosc z taxiażem. wymusił pierszenstwo na drodze, zaczoł na mnie baran (...)

 • Karygodne zachowanie Policji

  Witam Wczoraj chciałem zgłosić popełnienie przestępstwa w Komendzie Policji, niestety policjanci wykazali wyjątkowy brak zainteresowania. Jestem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane