Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zabudowa siedliskowa - opinia prawna

  warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.   zabudowa siedliskowa, siedlisko, działka, gmina, średnia, plan, warunki zabudowy, zagospodarowanie terenu, dom, budowa domu

 • Definicja działki siedliskowej

  - działka siedliskowa- w planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczony do prowadzenia działalności rolniczej. Działka siedliskowa jest zatem częścią nieruchomości rolnej, na której (...)

 • Klasyfikacja działki rolnej zabudowanej domem

  zapoznać się z opinią prawną zatytułowaną Zabudowa siedliskowa oraz z artykułem zatytułowanym Chcesz wybudować dom na działce rolnej? Dowiedz się jak to zrobić działka rolna, odrolnienie, (...)

 • Porada prawna na temat zabudowa siedliskowa definicja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zabudowa siedliskowa definicja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zasada dobrego sąsiedztwa

  . 1,5 ha, na której wybudowany jest dom jednorodzinny z garażem. Z tego co się dowiedziałem jest to zabudowa siedliskowa. Oczywiście do obu działek jest dostęp do drogi publicznej. Czy jest (...)

 • Warunki zabudowy zagrodowej

  zabudowy i zagospodarowania terenu. warunki zabudowy, zabudowa siedliskowa, zabudowa zagrodowa, zagospodarowanie przestrzenne, podział działki rolnej, przeniesienie decyzji, nabywca nieruchomości (...)

 • Zezwolenie na budowę na działce rolnej

  jednak, jaka jest średnia powierzchnia gospodarstwa w Pana gminie. Od tego zależeć będzie decyzja w sprawie wzzt. działka siedliskowa, zabudowa, siedlisko, domek siedliskowy, warunki zabudowy, (...)

 • Domek na działce leśnej

  , WZ, zagospodarowanie, działka siedliskowa, pozwolenie,

 • Zabudowa na gruntach rolnych bez zezwoleń

  . budowa, pozwolenie na budowę, zgłoszenie, budynek, altana, budynek tymczasowy, działka rolna, działka siedliskowa

 • Budynek wolnostojący i w zabudowie bliźniaczej

  wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej. Dom w zabudowie bliźniaczej ma tę cechę, że posiada linię symetrii, która dzieli go na dwie podobne. dom, jednorodzinny, bliźniak, szeregowa zabudowa

 • Definicja pojęcia \"zalanie\" używanego w umowach ubezpieczenia

  atmosferyczne, awaria, zakład, kanalizacja, niekontroloane, niezamierzone, wycieki, zabudowa, dom

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane