Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zgoda zarzadu wspólnoty na zabudowę balkonu

  mogę z niego korzystać. Posiadam zgodę projektanta na taką zabudowę. Zabudowa nie będzie wykraczać poza granice tarasu, zamontowane barierki pozostaną w stanie nienaruszonym. Zabudowa nie (...)

 • Zabudowa balkonu

  postępowania- szczególnie chodzi o argumentowanie, że zakaz zabudowy balkonu narusza Państwa interesy. Jest to jednak pewna możliwość na uzyskanie pozytywnego dla siebie rozstrzygnięcia. Do (...)

 • Zabudowa balkonu we wspólnocie mieszkaniowej

  nieprawidłowości. Odnosi się to także do balkonów – jeżeli zabudowa balkonu będzie oszpecać budynek, właściciel lokalu może zostać zobowiązany do jej zmiany lub usunięcia. Następuję (...)

 • Porada prawna na temat zabudowa balkonu zezwolenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zabudowa balkonu zezwolenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zabudowa balkonu

  obowiązek zwołać zebranie. Na tym zebraniu właściciele będą mogli podjąć uchwałę w sprawie udzielenia zgody na zabudowę loggii. wspólnota mieszkaniowa, lokale, właściciele, zgoda, zabudowa, (...)

 • Zabudowa loggi w spółdzielni mieszkaniowej

  których mowa w pytaniu, potrzebne będzie uzyskanie zgody spółdzielni. Spółdzielnia nie ma obowiązku udzielenia takiej zgody. Ponadto, zabudowa balkonu będzie wymagała uzyskania pozwolenia (...)

 • Jak pozbyć się słupa z działki albo jak otrzymać za niego odszkodowanie – opinia prawna

  zezwolenie. Gdyby do takiej sytuacji faktycznej doszło poprzez zawarcie umowy któregoś z poprzednich właścicieli, „ślad” powinien pozostać w księdze wieczystej, lub w innej dokumentacji

 • Legalizacja budowy balkonu

  budynek jest wpisany do rejestru zabytków, potrzebne jest dodatkowo zezwolenie wojewódzkiego konserwatora zabytków. A skoro tak, to wykonanie takiej zabudowy bez pozwolenia jest tzw. samowolą budowlaną, (...)

 • Zezwolenie na prowadzenie ogródka piwnego

  Prowadzę działalność gospodarczą - pub. Pub posiada zagrodzony na stałe ogródek piwny. Posiadam zezwolenie na sprzedaż piwa i wykupioną koncesję. Czy muszę mieć specjalne zezwolenie na (...)

 • Zezwolenie na budowę na działce rolnej

  jednak, jaka jest średnia powierzchnia gospodarstwa w Pana gminie. Od tego zależeć będzie decyzja w sprawie wzzt. działka siedliskowa, zabudowa, siedlisko, domek siedliskowy, warunki zabudowy, plan

 • Samowola budowlana

  i tak będę posiadać zezwolenie na zabudowę? Czy oplata 50 000 jest konieczna?   Regulacje, o których mowa w przedstawionym stanie faktycznym, znajdują się w ustawie z dnia 7 lipca 1994 (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane