Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo jazdy wydane za granicą

  zagranicznego dokumentu organowi wydającemu prawo jazdy. Jeżeli prawo jazdy wydane za granicą nie jest określone w konwencjach o ruchu drogowym, dodatkowym warunkiem otrzymania (...)

 • Problem z rozliczeniem alimentów po zmianie wyroku - opinia prawna

  alimentacyjnego, kieruje do starosty wniosek o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika alimentacyjnego. Zwrot zatrzymanego prawa jazdy następuje na wniosek tych samych organów po stwierdzeniu ustania (...)

 • Nowelizacja kontrowersyjnych przepisów dotyczących dłużników alimentacyjnych

  jednocześnie przepisy do słusznych uwag Trybunały Konstytucyjnego i zasad demokratycznego państwa prawa. dłużnik, alimenty, komornik, prawo jazdy, starosta

 • Opinia prawna na temat zabrane prawo jazdy za alimenty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zabrane prawo jazdy za alimenty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zapłacisz alimenty odzyskasz prawo jazdy

  zaległości alimentacyjnych, to po spłacie długu znów siądziemy za kierownicą. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl alimenciarz, dłużnik alimentacyjny, prawo jazdy, alimenty, (...)

 • Alimenciarze nadal będą tracić prawo jazdy

  projekt (pisaliśmy o nim szerzej w artykule Alimenciarze zachowają prawo jazdy?) pozbawia gminy możliwości wystąpienia do starosty z wnioskiem o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika alimentacyjnego. (...)

 • Dłużnik alimentacyjny nie siądzie za kierownicą

  będących podstawą zatrzymania uprawnień do prowadzenia pojazdu. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl alimenty, dłużnik, prawo jazdy, gmina, przestępstwo, Trybunał Konstytucyjny

 • Prawo jazdy a alimenty

  przestępstwo określone w art. 209 par. 1 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) oraz kieruje wniosek do starosty o zatrzymanie prawa jazdy dłużnika

 • Zatrzymanie prawa jazdy

  Zatrzymano mi prawo jazdy dwa razy za prowadzenie pod wpływem alkoholu, prawo jazdy mam zabrane na 3 lata. Co mi grozi jeżeli teraz zostanę złapany na prowadzeniu na (...)

 • Kiedy dłużnik alimentacyjny straci prawo jazdy?

  dokumentu. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl alimenty, dłużnik, prawo jazdy, gmina, przestępstwo

 • Zmiany w prawie przewozowym, czyli kontroler wystawia wezwanie do zapłaty

  , treść rozkładów jazdy, sposób i terminy ich ogłaszania oraz aktualizacji, jak również warunki ponoszenia kosztów związanych z zamieszczaniem informacji dotyczących rozkładów jazdy oraz (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zabrane prawo jazdy za alimenty

  Witam. Mam pytanie co do zabranego prawo jazdy za alimenty. Moja sytuacja jest taka : przez dwa lata miałem płacić alimenty ( płaciłem w miarę możliwości (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane