Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przetwarzanie danych przy rekrutacji pracowników a RODO

  uprawniony do pozyskania informacji o nim w tym zakresie. Czy pracodawca może zbierać informacje o karalności kandydata do pracy? Zaświadczenie o niekaralności Zaświadczenie o niekaralności (...)

 • Karta Nauczyciela

  odpowiednio do rozmowy kwalifikacyjnej, o której mowa w art. 9b ust. 1 pkt 1, egzaminu, o którym mowa w art. 9b ust. 1 pkt 2, lub może się ubiegać o akceptację komisji, o której (...)

 • Uzyskiwanie przez nauczyciela kolejnych stopni awansu

  nadzór pedagogiczny tego terminu, nauczyciel jest dopuszczony odpowiednio do rozmowy kwalifikacyjnej/egzaminu może się ubiegać o akceptację komisji. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 stycznia (...)

 • Porada prawna na temat zaświadczenie rozmowy kwalifikacyjnej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zaświadczenie rozmowy kwalifikacyjnej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zostać rzeczoznawcą majątkowym?

  wysokości wynagrodzenia członków Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej.   wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, praktyka zawodowa, egzamin, wartość nieruchomości, OC

 • Karta Nauczyciela

  formie Rozmowy Kwalifikacyjnej przed Dyrektorem Szkoły i członkami Komisji Kwalifikacyjnej (celem nadania mi wyższego stopnia awansu zawodowego, tj. nauczyciela kontraktowego). Mam pytanie, (...)

 • Najważniejsze są pierwsze sekundy

  języków. Coraz częściej zdarza się, że deklarowana znajomość sprawdzana jest podczas interview – jej część bywa prowadzona w języku obcym. Nie odpowiadać? W czasie rozmowy kwalifikacyjnej (...)

 • Postępowanie kwalifikacyjne na specjalizacje medyczne

  poszczególnych trybach.  W przypadku konieczności przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej (prowadzonej w razie uzyskania takiej samej liczby punktów również za średnią (...)

 • Przejść rozmowę kwalifikacyjną

  przejście rozmowy kwalifikacyjnej, zabraliśmy tu listę pytań, jakie najczęściej padają na rozmowie kwalifikacyjnej. Lista pytań najczęściej zadawanych przez pracodawców: Jak (...)

 • Jak zdobyć pracę w Straży Granicznej?

  problemów dotyczących funkcjonowania administracji, a także wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i porządku publicznego. Składa się on z 35 pytań i trwa 40 minut.  Celem zaś drugiej rozmowy (...)

 • Uzyskiwanie przez nauczyciela kolejnych stopni awansu

  - nauczyciel kontraktowy; opiekun stażu. Komisja kwalifikacyjna lub egzaminacyjna wydaje nauczycielowi zaświadczenie odpowiednio o akceptacji lub zdaniu egzaminu. Rejestr wydanych zaświadczeń prowadzi

 • Zwolnienie lekarskie a urlop bezpłatny

  chorobowe, zaświadczenie lekarskie jest jedynie poświadczeniem okresu niezdolności do pracy z powodu choroby. Doręczenie tego zaświadczenie jest obowiązkiem pracownika, gdyż zobowiązany jest (...)

 • Kto może pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie?

  ;lności sprawdzenie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy technicznej w zakresie tej specjalizacji. W składzie komisji kwalifikacyjnej nie mniej niż połowa jej członków powinna (...)

 • Zwolnienie monitorowane

  motywacyjne, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Popularne są również spotkania z psychologami, którzy pomagają zwalczyć stres, jaki zawsze towarzyszy utracie miejsca pracy. Pracownicy (...)

 • Umowa na czas próbny a ciąża

  Zatrudniłam pracownicę na okres próbny na 2,5 miesiąca. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zapytałam czy w najbliższym czasie planuje dziecko i otrzymałam odpowiedź negatywną. Po miesiącu (...)

 • Po pierwsze systematyczność

  miał wystarczająco dużo chęci by ją zdobyć. Kiedy będziesz pisać list motywacyjny lub przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej, pamiętaj o powyższych cechach. Tylko nie przesadzaj. (...)

 • Przebojowi wariaci

  jest świat. Chcą, by przyjmowane osoby umiały marzyć i były gotowe te marzenia realizować. Mają być kreatywne, otwarte na zmiany i gotowe do popełniania szaleństw. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej (...)

 • Piszemy życiorys

  ; Czasami mają rację, to może być bezpodstawny wymysł pracodawcy. Ale co z tego? Swojego wyglądu się nie ukryje, najpóźniej „ujawni się” podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Więc (...)

 • Big Brother dla kandydatów

  mogą spotkać się z kilkoma zadaniami będącymi częścią kompleksowej oceny ich kompetencji. Zwykle są to: wywiad biograficzny, podobny do zwykłej rozmowy kwalifikacyjnej, wywiad behawioralny, (...)

 • Nabór jak do pracy

  m.in.: wywiad biograficzny, podobny do zwykłej rozmowy kwalifikacyjnej, wywiad behawioralny, który zawiera szereg pytań dotyczących zachowania w konkretnych sytuacjach spotykanych na danym (...)

 • Zakaz palenia tytoniu na terenie zakładu a BHP

  W regulaminie pracy umieściłem zapis o zakazie palenia papierosów w czasie pracy na terenie całego zakładu (sklep spożywczy). W momencie rozmowy kwalifikacyjnej o tym mówię, a także przypominam

 • Awans zawodowy n-la mianowanego

  uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, na mocy którego do wniosku należy dołączyć m. in. zaświadczenie dyrektora szkoły zawierające informacje o uzyskanej przez nauczyciela (...)

 • Szkolenie dla kandydatów do pracy w instytucjach Unii Europejskiej

  rekrutacyjnych. Eksperci udzielą rad dotyczących efektywnego przygotowania się do testów pisemnych oraz do części ustnej egzaminu (rozmowy kwalifikacyjnej).Uczestnicy szkolenia będą (...)

 • Szkolenie dla kandydatów do pracy w instytucjach Unii Europejskiej

  rekrutacyjnych. Eksperci udzielą rad dotyczących efektywnego przygotowania się do testów pisemnych oraz do części ustnej egzaminu (rozmowy kwalifikacyjnej).Uczestnicy szkolenia będą (...)

 • Po co i jak ubiegać się o Kartę Polaka?

  Polaka. W przypadku składania wniosku za pośrednictwem takiej organizacji, oceny znajomości języka polskiego dokonuje upoważniony pracownik organizacji podczas rozmowy z wnioskodawcą. Organizacja

 • Dla kogo Wojska Obrony Terytorialnej?

  stanowisko służbowe oraz załącza do wniosku notatkę z rozmowy kadrowej. Jaka jest procedura w sytuacji, gdy żołnierz rezerwy ma podpisany kontrakt NSR, a jest zainteresowany służbą w Wojskach Obrony

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Zatrudnienie a ciąża

  Ubiegałam się o pracę na stanowisko pedagoga szkolnego w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej szczerze powiedzialm, że w najblizszym czasie wychodze za (...)

 • Umowa na czas okreslony a lojalka na 3 lata - 17000 PLN

  Czytałem podobne tematy na tym forum, niemniej jednak nie znalazłem takiej samej sytuacji dlatego pisze ten post. Otóż pracodawca wysłał mnie na (...)

 • Pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej

  Witam jakie pytanie najczęściej padaja podaczs rozmowy kwalifikacyjenj?Czego mozna się spodziewac i jak się przygotować?Z góry dziękuję za odpowiedzi

 • alimenty dożywotnio??

  pewna kobieta, świadomie zaszła ze mną w ciąże w celach korzyści majatkowych. Czy w przypadku gdy wyjdzie ona w przyszłości za mąż , a jej partner (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane