Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  - ukończone 18 lat - wykształcenie co najmniej średnie - zaświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym wykonywanie zadań przewodnika turystycznego - zaświadczenie o niekaralności (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  informacji o osobie” (format RTF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie” (format PDF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o (...)

 • Jak zdobyć zaświadczenie o niekaralności

  wniosek i co powinien on zawierać; jak dokonać opłaty 50 zł? Jak długo czeka się na takie zaświadczenie? Czy można je załatwić korespondencyjnie lub osobiście? Zaświadczenie o (...)

 • Porada prawna na temat zaświadczenie o niekaralności

  Nie szukaj dłużej informacji na temat zaświadczenie o niekaralności, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kara grzywny za mail bez zgody adresata – opinia prawna

  wykonania kary (art. 46 § 1 kodeksu wykroczeń). Wpływ ukarania na karalność oraz prowadzenie działalności gospodarczej przez osobę fizyczną. Zaświadczenie o niekaralności Zgodnie (...)

 • Zatarcie kary za wykroczenie

  Zostałam kiedyś ukarana kolegium. Po ilu latach zostanie to usunięte z moich akt. Było to 6 lat temu czy mogę już otrzymać zaświadczenie o niekaralności? Zgodnie z art. 46 Kodeksu (...)

 • Kim jest broker ubezpieczeniowy?

  złożenia wniosku; akt notarialny umowy spółki; oświadczenie o pełniej zdolności do czynności prawnych, informację o osobie wydaną z Krajowego Rejestru Karnego lub zaświadczenie (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  ! Dbaj o zwierzęta – chroń je przed bezpośrednim nasłonecznieniem, dbaj o nieograniczony dostęp do wody pitnej oraz wentyluj pomieszczenia, w których przebywają. Uświadamiaj rodzinę (...)

 • Sposób wykazania niekaralności

  organu zarządzającego i organu nadzoru.  KRK, zaświadczenie o niekaralności, oświadczenie, stowarzyszenie, komisja rewizyjna,

 • Zaświadczenie o niekaralności w stowarzyszeniu

  terenu. Czy osoby wchodzące w skład organów stowarzyszenia muszą ubiegać się o zaświadczenie o niekaralności? Ustawodawca nie nałożył jednoznacznie na członków stowarzyszenia (...)

 • Tylko lekarze sądowi będą mogli usprawiedliwiać nieobecność uczestników postępowania karnego i cywilnego

  poświadczenie w dokumencie nieprawdy; oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; zaświadczenie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zaświadczenie o niekaralności

  Witam mam pytanie...czy otrzymam zaświadczenie o niekralności jeżeli uchylam sie od płacenia alimentów. Chciałbym zacząć pracować, ale zakład (...)

 • Przedawnienie wyroku

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać (...)

 • Nowa praca (rejestr KRK)

  Witam, Jakiś czas temu zostałem skazany (spowodowałem wypadek). Dostałem wyrok w zawieszeniu. Okres "karencji" minął już dawno. Ubiegam (...)

 • Zapytanie o niekaralność

  Kogo uwaza sie za karanego w świetle prawa. Czy wyrok w zawieszeniu również? (2345674) tak 1 jest to całkowity bezsens ,że jesterm traktowany na równi (...)

 • Zapytanie o karalność

  Gdzie i w jaki sposób mogę otrzymać zaświadczenie o niekaralności? Mieszkam w Małopolsce. (becia) W Szczecinie zaświadczenia wydaje Sąd Okręgowy. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane