Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  podstawowej, rozpoczną naukę w klasie VII szkoły podstawowej. Od 1 września 201 7 r. nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego będzie obowiązywała w klasach I, IV, VII szkoły (...)

 • Reforma edukacji

  drugiego języka obcego nowożytnego rozpocznie się od siódmej klasy szkoły podstawowej. Przyroda jako przedmiot będzie realizowana w czwartej klasie 8-letniej szkoły podstawowej. (...)

 • Wpis do ewidencji nowej szkoły niepublicznej

  Ustawy w przypadku szkoły podstawowej oraz gimnazjum, a także w przypadku szkoły ponadgimnazjalnej ubiegającej się o nadanie uprawnień szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności. Mimo, (...)

 • Porada prawna na temat założenie szkoły podstawowej niepublicznej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat założenie szkoły podstawowej niepublicznej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Oświata po zmianach

  określonym zawodzie z tej szkoły lub placówki do innej szkoły tego samego typu lub innej placówki tego samego rodzaju prowadzonej przez ten organ, po zawiadomieniu, co najmniej na (...)

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  ; posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo szkoły ponadpodstawowej, dających wykształcenie średnie, oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie obejmującym (...)

 • Rejestracja szkoły niepublicznej

  prowadzenia szkoły podstawowej należy przytoczyć art. 8 ustawy o systemie oświaty stanowiący, że szkoła podstawowa i gimnazjum może być tylko szkołą publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach (...)

 • 16-letnie matki pójdą do szkół dla dorosłych

  rozporządzenia. Do publicznej lub niepublicznej szkoły przy zakładzie karnym - podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej dla dorosłych - będą przyjmowani także 15-latkowie, (...)

 • Alternatywne formy wychowania przedszkolnego i inne zmiany w systemie oświaty

  oraz szkoły integracyjne, które nie spełniają warunków określonych w zmienionej ustawie, mogą funkcjonować jako odpowiednio szkoły z oddziałami dwujęzycznymi lub szkoły integracyjne (...)

 • Preferencje podatkowe dla działalności związanej z edukacją

  i szkoły ponadgimnazjalnej ubiegającej się o nadanie uprawnień szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności wpis do ewidencji może nastąpić, jeżeli osoba prowadząca przedstawi pozytywną (...)

 • Przeniesienie publicznej szkoły podstawowej

  jako likwidację szkoły, którą Rada Miasta musi zgłaszać do Kuratorium Oświaty? Czy przeniesienie szkoły nie podlega pod art. 59 ustawy o systemie oświaty? Jeżeli nie, to jakie przepisy regulują

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane