Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawozdanie finansowe likwidowanej spółki

  też powinny być badane przez biegłego rewidenta? Zgodnie z art. 65 ust. 1 ustawy o rachunkowości celem badania sprawozdania finansowego jest wyrażenie przez biegłego rewidenta pisemnej opinii wraz (...)

 • Sprawozdanie Zarządu z działalności spółki

  ;łkach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1382 oraz z 2015 r. poz. 978 i 1260) lub regulaminy wydane na podstawie art. 61 tej ustawy. 2b. Sprawozdanie z działalności specjalistycznych (...)

 • Sprawozdania finansowe Spółki Akcyjnej

  nastąpiło w ciągu 2011 roku, nie sporządziła sprawozdania finansowego za rok zakończony 31 grudnia 2010 roku. Spółka Akcyjna sporządziła sprawozdanie za okres kończący się 31 grudnia (...)

 • Porada prawna na temat z-05 sprawozdanie 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat z-05 sprawozdanie 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja spółki - obowiązki likwidatorów

  rejestru, ale z chwilą uprawomocnienia się postanowienia zarządzającego to wykreślenie. Wraz z wpisem wykreślenia spółki z rejestru zamieszcza się wzmiankę o jego nieprawomocności (...)

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  2020. Porozumienie międzyinstytucjonalne nie uwzględniło propozycji zgłaszanej przez posłów dotyczącej ustanowienia celu cząstkowego dla sektora transportu - 5% energii z OZE do roku 2015 (z (...)

 • Naukowy wspólny rynek Unii Europejskiej

  przestrzeni badawczej, a w konkluzjach Rady Europejskiej z lutego 2011 r. i marca 2012 r. ustalili termin jej utworzenia na 2014 r. Sprawozdanie sporządzono rok po przyjęciu komunikatu "Wzmocnione (...)

 • Koszty uzyskania przychodu oraz ich rozliczanie w czasie

  2006. Tym samym wydatek wynikający z faktury będzie kosztem 2006 r. I w tym przypadku zasada potrącania kosztów nie uległa zmianie. Z kolei koszty uzyskania przychodów bezpośrednio związane (...)

 • Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach tylko do 1 marca

  6.000 euro, nie mają obowiązku przesyłania sprawozdania.Za jaki okres sprawozdawczy należy złożyć sprawozdanie?Sprawozdanie powinno obejmować rok kalendarzowy, tzn. dane zawarte w sprawozdaniu (...)

 • Wykryto kolejne błędy w wydatkowaniu fundzuszy UE

  Obrachunkowy opublikował sprawozdanie roczne na temat budżetu UE za rok budżetowy 2012. Trybunał, jako niezależny kontroler, zaaprobował sprawozdanie finansowe Unii Europejskiej za 2012 r., (...)

 • Co powinno zawierać sprawozdanie zarządu z działaności spółki

  spółki. Co powinno zawierać takie sprawozdanie? Czy istnieje jakiś wzór dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Sprawozdanie z działalności spółki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • sprawozdanie z-06 druk 2011

  Witam Gdzie znajdę sprawozdanie druku Z-06 na rok 2011?Będę bardzow dzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

 • sprawozdanie

  Witam, czas na zrobienie sprawozdania i zastanawiam się jak to ugryźć. :? Jakiś czas temu - gdy dowiedziałam się ze taka konieczność nastąpi -stwierdziłam (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

  W latach 2009 - 2011 pracowałem na podstawie umowy o pracę. W okresie tym podpisałem 3 umowy o prace: 1. Dnia 11 grudnia 2008 zawarłem umowę na okres (...)

 • Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

  Dzień dobry Jestem nowy na tym forum, ale zarejestrowałem się dokładnie po to by przedstawić pewien ciekawy, moim zdaniem, temat. Rzecz jest może (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane