Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak złożyć skargę na NFZ, przychodnię albo lekarza?

  przypadku naruszenia uprawnień ubezpieczonego, udzielanie odpowiedzi na skargi i pytania pacjentów oraz interwencje w przychodniach i szpitalach. Następną instancją jest centrala NFZ, (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  reprezentowania, sąd na wniosek strony przeciwnej ustanowi kuratora, jeżeli strona ta podejmuje przeciwko drugiej stronie czynność procesową nie cierpiącą zwłoki. Postanowienie sądu może zapaść (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  ;4) produkcyjną - polegającą na ustaleniu zdolności produkcyjnej przedsiębiorstwa;  5) kosztową - polegającą na ustaleniu wysokości obrotu na podstawie wysokości kosztów poniesionych (...)

 • Opinia prawna na temat wzór skargi na nfz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór skargi na nfz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo własności przemysłowej (art. 283 - 327)

  przepadek na rzecz Skarbu Państwa. 2. W razie skazania za przestępstwo określone w art. 305 ust. 1 i 2, sąd może orzec przepadek na rzecz Skarbu Państwa materiałów i narzędzi, jak również (...)

 • Opinia do projektu strategii e-zdrowie Polska na lata 2009 - 2015

  tej samej specjalności działających w ramach tego samego oddziału NFZ. Elektroniczny system zbierania danych o ordynacji mógłby być wprowadzony na wzór brytyjskiego PACT (Prescribing (...)

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  ; Instruktor prowadzący:  koordynuje realizację procesu szkolenia kandydata na kierowcę lub motorniczego;  może brać udział w części praktycznej egzaminu państwowego na prawo (...)

 • Naruszenie praw pacjenta

  przedmiocie złożenia skargi odbywa się zgodnie z przepisami ustawy o izbach lekarskich i wydanym na jej podstawie rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie postępowania w przedmiocie odpowiedzialności

 • Skutki niewłaściwego delegowania sędziego

  czy delegacja będzie w okręgu danego sądu czy też poza jego okręgiem. Jeżeli delegacja będzie dokonana na obszarze właściwości jednego sądu, na czas nie dłuższy niż miesiąc w ciągu (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  intelektualnej, polegających na wprowadzaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i wyprowadzaniu z niego środków płatniczych pochodzących z przestępstw, a także ściganych na mocy (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 196 - 254)

  skargi. 2. W wyniku rozpatrzenia skargi Urząd Patentowy uwzględnia ją w całości albo przekazuje sądowi administracyjnemu odpowiedź na skargę wraz z aktami sprawy. Art. 250.  (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane