Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak reklamować usługi telekomunikacyjne według nowych zasad?

  nie zostanie rozpoznana (o czym powinien zostać pouczony reklamujący w wezwaniu do uzupełnienia reklamacji). Co powinna zrobić firma telekomunikacyjna po złożeniu reklamacji? Firma telekomunikacyjna (...)

 • Zawyżony rachunek za internet i telefon

  osobistą wizytę, to od razu dostaniemy pisemne potwierdzenie przyjęcia reklamacji. W przypadku reklamacji złożonej listownie, telefonicznie, faksem lub w formie elektronicznej, pisemne potwierdzenie (...)

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  ciągu 14 dni. Potwierdzając przyjęcie reklamacji, powinien jednocześnie napisać nazwę, adres i numer telefonu do jednostki, która zajmuje się rozpatrzeniem Twojej reklamacji. (...)

 • Opinia prawna na temat wzór reklamacji telefonu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór reklamacji telefonu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Turystyka – raport z kontroli

  odpowiedzialności biur za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy np. biuro podróży nie rekompensuje reklamacji dotyczących hoteli lub przewoźnika, jeżeli przedmiot reklamacji w (...)

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?

  ograniczone. Biuro podróży nie może wyznaczać kilkudniowego terminu składania reklamacji. Nie wolno też mu uzależniać oddania klientowi pieniędzy od przedstawienia paragonu fiskalnego. Sam (...)

 • Chcesz zostać dostawcą internetu? Sprawdź jak działać zgodnie z prawem! - opinia prawna

  umożliwiającym ustalenie należności za wykonanie tych usług oraz rozpatrzenie reklamacji.  Dane te mają być przechowywane co najmniej przez okres 12 miesięcy, a w przypadku wniesienia reklamacji (...)

 • Rekompensata od operatora telefonii komórkowej

  lub innej należności albo wniosek o ich zaliczenie na poczet przyszłych płatności - w przypadku, o którym mowa w pkt 6  podpis reklamującego - w przypadku reklamacji złożonej w formie

 • Oferujesz produkty w sprzedaży wysyłkowej? - dowiedz się więcej o umowach zawieranych na odległość

  wyłączone w stosunku do niektórych umów (mimo że zostały zawarte z wykorzystaniem np. telefonu), co oznacza przede wszystkim brak rygorystycznych obowiązków informacyjnych przedsiębiorcy

 • Podróż pod nadzorem

  , Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Bezpłatne porady udzielane są również pod numerem telefonu 0 800 800 008.Źródło: www.uokik.gov.pl PKP Przewozy Regionalne, Urzędu Ochrony (...)

 • Oferta z Internetu...

  . Bezpłatne porady udzielane są również pod numerem telefonu 0 800 800 008.Źródło: www.uokik.gov.pl sklepy internetowe, oferty, Internet, informacje związane z transakcją, umowa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Reklamacja telefonu kom.

  Kupiłam telefon komórkowy 9 stycznia 2004 r.po tygodniu okazało sie ze telefon posiada kilka wad (nie miały w tym czasie mijsca żadne uszkodzenia (...)

 • Mam problem z firmą Samsung - Proszę o pilną pomoc!

  Szanowni Państwo Z góry dziękuje za zapoznanie się z moim postem! Mam wielki problem z firmą Samsung oraz Autoryzowanym Serwisem CCS. Czuje się (...)

 • Umowa z operatorem telefonii komórkowej

  Witam, W dniu 12 września podczas rozmowy telefonicznej z operatorem T-Mobile wyraziłem chęć przedłużenia umowy na kolejne 2 lata na określonych (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane