Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wzór przelewu do ZUS obowiązujący od 1 kwietnia 2004 r. z urzędowymi objaśnieniami

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  porozumieniu z ministrem właściwym do spraw łączności i Prezesem Narodowego Banku Polskiego, może określić, w drodze rozporządzenia, wzór formularza wpłaty gotówkowej oraz polecenia przelewu (...)

 • Decyzja ZUS ws ustalenia wysokości zasiłku

  się dowiedziałem nie otrzymam decyzji wyjaśniającej Z ZUS. Jak wymóc na ZUS-e wystawienie takiej decyzji wyjaśniającej składniki kwoty otrzymanego przelewu? Nie jest możliwe przelanie (...)

 • Opinia prawna na temat wzór przelewu zus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór przelewu zus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązek zgłoszenia do ubezpieczenia i terminy zgłoszeń

  można dokonać na trzy sposoby : na formularzu wydawanym przez ZUS, w formie dokumentu elektronicznego, którego wzór jest w programie komputerowym udostępnianym przez ZUS, w postaci wydruku (...)

 • Udokumentowanie dokonanego przelewu

  żądać potwierdzenia przelewu opatrzonego stemplem i podpisem pracownika banku, gdyż nie ma po prostu takiej potrzeby. Takie potwierdzenie jest wystarczające. przelew, potwierdzenie, elektroniczne, (...)

 • Zapłata podatku w imieniu podatnika

  podatek w ich imieniu (podatników-pracowników) drogą polecenia przelewu z mojego konta, wyodrębnionego do obsługi tej konkretnej firmy zagranicznej, skoro tak naprawdę jest możliwość zapłaty podatku (...)

 • Wniosek o rentę rodzinną z załącznikiem

  Publikujemy poniżej obowiązujący wzór druku ZUS Rp-2 - Wniosek o rentę rodzinną, wraz z wzorem druku ZUS Rp-2a - Załącznik do wniosku o rentę rodzinną. Postępowanie o przyznanie renty (...)

 • Dokumentacja do świadczenia rehabilitacyjnego

  wynagrodzenie chorobowe, a od 34 dnia przekazałem dokumenty do ZUS i to ZUS wypłaca zasiłek chorobowy. Okres zasiłkowy (182 dzień) kończy się w dniu 25.10.2007 r. Pracownica do dnia porodu (...)

 • Postępowanie upadłościowe

  sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Ani ogłoszenie upadłości, ani też zgłoszenie wierzytelności nie stanowi samo przez się przeszkody do możliwości przeniesienia wierzytelności w drodze przelewu (...)

 • Wydruk potwierdzenia przelewu a ZUS i US

  , że płatnik odpowiada za prawdziwość danych przekazywanych tym urzędom. przelew, dokument, potwierdzenie, ZUS, Urząd Skarbowy, deklaracja

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Odmowa przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy

  Dzień Dobry! Zwracam się do Państwa z prośbą o poradę w sprawie Odmowy Zus przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy otrzymanej w dniu 06.05.2006 (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!

  Mam pytanie w związku z ustawą abolicyjną. Prowadziłem własną firmę od 2004 do 2008 roku, ale jednocześnie byłem zatrudniony w innej firmie, która (...)

 • alimenty bank i ZUS

  Witam Mam taki problem... zakład pracy żony przelewa należne mi alimenty na moje konto bank w którym posiadam konto przelał te alimenty na kont ZUS (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane