Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  rozliczeniowy, a w przypadku niezłożenia zeznania w terminie - odsetki na ostatni dzień terminu złożenia zeznania, przyjmując prawidłową wysokość zaliczek na podatek. Art. 54. § 1. Odsetek (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  członkowskiego Unii Europejskiej;  2) korzystanie przez podatnika z ulg podatkowych może być podstawą powstania obowiązku podatkowego lub zwiększenia zobowiązania podatkowego (...)

 • Ustawa o podatku od spadków i darowizn

  powstania obowiązku podatkowego, właściwemu naczelnikowi urzędu skarbowego zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych według ustalonego wzoru. Do zeznania podatkowego dołącza (...)

 • Opinia prawna na temat wzór korekty zeznania podatkowego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór korekty zeznania podatkowego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Korekta zeznania podatkowego

  formularza podatkowego, który już został złożony w urzędzie skarbowym. Na poprawionym formularzu należy zaznaczyć odpowiedni kwadrat: "korekta". Kto może złożyć korektę zeznania (...)

 • Rozliczenie rachunków już po złożeniu PIT? Sprawdź kiedy

  działalność gospodarczą opodatkowaną liniowo), uwzględniamy w niej numer NIP, nawet jeśli obecnie nie prowadzimy już działalności gospodarczej. Jakie zeznania można skorygować w wersji elektronicznej (...)

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  , którego dotyczy wniosek podatnik nie wykazał uzyskanych przychodów z pracy za granicą, lub wykazał je w niepełnej wysokości, do wniosku należy dołączyć korektę zeznania podatkowego (...)

 • Korektę "papierowego" zeznania PIT można złożyć online

  korygowanego zeznania załączniku ORD-ZU). Korekty nie można złożyć w trakcie postępowania podatkowego lub kontroli podatkowej (w zakresie objętym postępowaniem lub kontrolą). Korekty (...)

 • Korekta rocznego zeznania PIT. Wspólne rozliczenie małżonków nie jest możliwe

  zeznania podatkowe, ale teraz uznali, że jednak chcieliby rozliczyć się z fiskusem wspólnie, nie mogą już tego uczynić za pomocą korekty zeznania. Zmiana decyzji w tej sprawie była (...)

 • Pomyliłeś się w PIT? Złóż korektę

  korekty złożyć do niej sprzeciw. Gdy tego nie zrobimy, to korekta zostanie uznana za ważną. Możesz poprawić PIT przez internet Od tego roku możemy składać również korekty on-line (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  siedziby podatnika. Art. 18a. Jeżeli po zakończeniu roku podatkowego lub innego okresu rozliczeniowego nastąpi zdarzenie powodujące zmianę właściwości miejscowej organu podatkowego, organem (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane