Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wniesienie skargi kasacyjnej do NSA

  jakiekolwiek środki prawne mające na celu wzruszenie wydanego przez NSA postanowienia o umorzeniu postępowania oraz spowodowanie rozpatrzenia skargi kasacyjnej i kto te środki prawne ma wnieść – (...)

 • Wzruszenie uchwały rady gminy

  Zgłosiłem uwagi do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z uwagi na przeznaczenie mojej działki rolnej wyłącznie pod działalność usługową. Zażądałem rozszerzenia sposobu jej użytkowania (...)

 • Wzruszenie klauzuli wykonalności

  W uzupełnieniu mojego pytania z dnia 15.11.2006 r., jeżeli dłużnik zmarł w trakcie postępowania egzekucyjnego, a sąd nadał klauzulę wykonalności przeciwko spadkobiercom dłużnika, ale bez ograniczenia (...)

 • Porada prawna na temat wzruszenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzruszenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wzruszenie prawomocnego wyroku rozwodowego

  W maju 2003 roku ogłoszono wyrok w sprawie o rozwód. Adwokat, który był moim pełnomocnikiem, pomimo moich próśb nie złożył odwołania od wyroku w określonym sądownie terminie, w związku z tym krzywdzący (...)

 • Wzruszenie prawomocnego nakazu

  Czy istnieje możliwość wzruszenia prawomocnego nakazu zapłaty opatrzonego klauzulą wykonalności, przy założeniu, że dłużnik dysponuje fakturą korygującą fakturę, z której wierzyciel wywodził swe (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane