Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jesienna prognoza finansowa Komisji Europejskiej

  , Unia, UE, gospodarka, wskaźniki ekonomiczne, kryzys, wzrost gospodarczy, PKB

 • Reformy prawa dla innowacji w Europie

  priorytetowo w sytuacji, kiedy organy publiczne odzyskują pole manewru w zakresie budżetu na inwestycje pobudzające wzrost gospodarczy. Przy obecnym poziomie wydatków na badania naukowe i innowacje (...)

 • Związkom zawodowym pod rozwagę

  małżeństwa czyli ulgi podatkowe dla bezdzietnych małżeństw).Postulat zmniejszenia sfery ubóstwa i wykluczenia społecznego jest szczytny. Jedyną receptą jest tu szybki i długotrwały wzrost (...)

 • Porada prawna na temat wzrost gospodarczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzrost gospodarczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Polska na II miejscu wśród gospodarek UE

  Europejskiej oceniając ich wzrost gospodarczy, wydajność pracy, stopę zatrudnienia, aktywność inwestycyjną i finanse publiczne. O bardzo dobrej pozycji Polski zadecydował wysoki wzrost (...)

 • Komisja Europejska przewiduje silniejsze spowolnienie gospodarcze

  /economy_finance/thematic_articles/article12054_en.htm  Źródło: www.pkpplewiatan.pl / PKPP Lewiatan wzrost gospodarczy, PKB, UE, wskaźniki ekonomiczne, Unia Europejska, Komisja Europejska

 • Prostsze przepisy oznaczają wzrost gospodarczy

  produktów konsumenckich i zdrowia zwierząt.   Prostsze przepisy oznaczają bardziej dynamiczny wzrost gospodarczy   Aby ułatwić życie przedsiębiorstwom i obywatelom, Komisja upraszcza (...)

 • Almunia: widzę ciemność...

  stopniowego pogarszania się sytuacji na rynku pracy. Jedynie spożycie zbiorowe i inwestycje publiczne będą pozytywnie wpływać na wzrost gospodarczy w bieżącym roku, częściowo dzięki budżetowym (...)

 • Jaki jest budżet 2018?

  wskaźniki przewidują wzrost PKB (ze 103,6% do 103,8%), wzrost przeciętnego wynagrodzenia brutto  gospodarce narodowej (z 4243 zł do 4443 zł), a także wzrost przeciętnego zatrudnienia (...)

 • Wzrost PKB w Polsce na 2. miejscu w OECD

  Wzrost gospodarczy w Polsce na poziomie 6% PKB w ciągu ostatnich dwóch lat był 2. najszybszym wzrostem wśród 30 krajów OECD – twierdzą eksperci Organizacji Wspó

 • PKB w I kwartale 2009 r. - komentarz MG do danych GUS

  zewnętrznego (-0,1 pkt. proc.). Wzrost PKB w I kwartale br. jest rekordowy w porównaniu z wynikami innych państw. Obok Polski tylko Cypr i Grecja odnotowały w Europie dodatni wzrost gospodarczy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podatek liniowy

  Od kilku lat trwa w Polsce dyskusja nad wprowadzenim podatku liniowego. Naszym zdaniem jest jest to doskonałe rozwiązanie, upraszczające zapętlony (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane