Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nabycie niektórych rodzajów usług i praw a koszty

  , postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach wymienionych w pkt 1.   Pomimo takiej a nie innej nazwy ww. ustawy stanowiącej o „doradztwie” podatkowym, zestawienie (...)

 • Funkcjonariusz publiczny odpowie za szkody?

  zakończonym kwartale kalendarzowym; liczbie wydanych przez ten organ decyzji administracyjnych i postanowień, od których stronom służy zażalenie lub skarga do sądu administracyjnego, które (...)

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  podlegającego przekształceniom, przesyłając odpisy odpowiednich postanowień o wpisie do Rejestru.6. Wniosek o wpis informacji o małżeńskich stosunkach majątkowych osób wpisanych do Rejestru (...)

 • Porada prawna na temat wzory postanowień administracyjnych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzory postanowień administracyjnych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  depozytu można dokonać na warunkach określonych w umowie międzynarodowej. Dział III Wzory użytkowe i prawa ochronne na wzory użytkowe Art. 94. 1. Wzorem użytkowym jest nowe i użyteczne (...)

 • Kierujący pojazdami

  dokumentów przed podrobieniem lub przerobieniem; 3) zapewnienia sprawności procedur administracyjnych w zakresie regulowanym w rozporządzeniu. Wydawanie praw jazdy Rozdział 3 Art. 21. 1. Osoba (...)

 • Kodeks spółek handlowych

  spółki tylko do używania zwraca się wspólnikowi w naturze. Art. 83. Jeżeli majątek spółki nie wystarcza na spłatę udziałów i długów, niedobór dzieli się między wspólników stosownie do postanowień (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  patenty oraz dodatkowe prawa ochronne na wynalazki, prawa ochronne na wzory użytkowe i znaki towarowe, a także prawa z rejestracji na wzory przemysłowe, topografie układów scalonych oraz (...)

 • jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji spółki jawnej?

  wzór „lista osób uprawnionych do reprezentacji spółki”;  4. wzory podpisów osób uprawnionych do reprezentacji (poświadczonych u notariusza - należy (...)

 • Kodeks wyborczy

  Komisja Wyborcza po zasięgnięciu opinii ministra właściwego do spraw zabezpieczenia społecznego, określi, w drodze uchwały, wzory nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Braille'a

 • Mienie PKP

  przepisów prawno-administracyjnych, musi mieć dla swego powstania podstawę i to podstawę istniejącą przez cały okres trwania zarządu. Zarząd, jako szczególna forma władania nieruchomością, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • umowa na odległość na podpisywanie umów o dzieło

  Witam serdecznie prowadzę firmę zajmującą się usługą robienia stron internetowych sprzedaż paneli administracyjnych z systemem zarządzania treści (...)

 • Zasiłek Rodzinny

  Witam Mam takie pytanie syn moj 5.03.skonczyl 21 lat i w czerwcu 2004r konczy szkołe srednia do kwietnia wypłacał mi ZUS rodzinne bo jestem na rencje (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane