Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozwolenie na budowę i inne niezbędne formalności przy przebudowie mieszkania - opinia prawna

  obszarach morskich Rzeczypospolitej Polskiej i administracji morskiej (nie dotyczy tej sytuacji), jeżeli jest ono wymagane oraz  Orzeczenia [9] Wzory pism i umów [1]złożył oświadczenie, (...)

 • Uprawnienia zawodowe, a prowadzenie działalności

  z urzędu, skargi, zażalenia itp. nie mając wykształcenia prawniczego, lecz robiąc to na zasadzie biura pisania pism i podań, wykorzystując odpowiednie wzory pism i konsultując gotowe (...)

 • Centralny Rejestr Restrukturyzacji i Upadłości

  postępowań upadłościowych i naprawczych. Ponadto w części informacyjnej będą udostępniane akty prawne, formularze i wzory pism procesowych, lista sądów upadłościowych i restrukturyzacyjnych (...)

 • Porada prawna na temat wzory pism

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzory pism, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rząd przyjął nowe prawo restrukturyzacyjne

  . Korzystanie z rejestru będzie bezpłatne. W CRRU znajdą się także wzory pism i formularzy, wymaganych w trakcie postępowania. Informacje umieszczane w CRRU nie będą już publikowane w Monitorze (...)

 • Zmiany związane z wejściem w życie Prawa restrukturyzacyjnego

  upadłościowych, wykaz syndyków i biegłych, a także wzory pism i formularzy, wymaganych w trakcie postępowania. Ma on rozpocząć swoje działanie z dniem 1 lutego 2018 r., a korzystanie (...)

 • Przedstawicielstwo, a oddział firmy zagranicznej

  uzyskaniu wpisu do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wniosek składa się na urzędowych formularzach dostępnych na stronie www.e-prawnik.pl "Wzory pism i umów". Niezależnie (...)

 • Prawo pracy. Poradnik dla pracodawcy

  pracownika, czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, uprawnień związanych z rodzicielstwem oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. W uzupełnieniu: wzory pism procesowych w typowych sprawach pracowniczych. (...)

 • Czy moja była żona może żądać ode mnie alimentów na siebie?

  stwierdzenia zmiany stosunków (art. 138 k.r.o.). (Krzemiński Z., Rozwód. Praktyczny komentarz, orzecznictwo, piśmiennictwo, wzory pism., Zakamycze, 2006).   Mając na uwadze powyższe, (...)

 • Nielegalne przetwarzanie danych osobowych

  przestępstwem w rozumieniu art. 49 przetwarzanie danych poza zbiorem ewidencyjnym (danych) (tak Andrzej Drozd, Ustawa o ochronie danych osobowych. Komentarz. Wzory pism i przepisy, Warszawa (...)

 • Zgoda na przetwarzanie danych osób

  wydanie:  Ustawa o ochronie danych osobowych. Komentarz. Wzory pism i przepisy, Warszawa 2008 Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis (wydanie IV) ss. 504). W związku z powyższym, wydaje się (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wzory pism

  Witam Czy wiecie może gdzie można znaleźć wzór pozwu windykacyjnego? szukaj > pozew o zapłatę adiuto

 • Wzory pism procesowych

  Witam Czy może mi ktoś napisać jak powinna wyglądać umowa o dzieło z przekazaniem praw autorskich - muszę mieć ją porządnie zrobioną, może (...)

 • Wzory pism i wniosków

  Witam Czy ktoś z Państwa posiada wzór wniosku w postępowaniu karnym wykonawczym? Będę wdzięczna za wskazówki jak go przygotować!

 • pozew o rozwod - uzasadnienie

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane