Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypowiedzenie umowy o pracę

  pracodawcy, ale bez pouczenia go o prawie odwołania się do Sądu Pracy. Adam Nowak uważał się za niewinnego i złożył pozew do Sądu Pracy po miesiącu od rozwiązania stosunku pracy żądając (...)

 • Alimenty na dorosłego syna który pobiera zasiłek socjalny.

  pełnoletniości z zachowaniem prawa do dalszej alimentacji wypłata świadczenia może nastąpić wyłącznie do jego rąk. Zdarzenie to nie wymaga stwierdzenia orzeczeniem sądu opiekuńczego i (...)

 • Centralny Rejestr Restrukturyzacji i Upadłości

  postępowań upadłościowych i naprawczych. Ponadto w części informacyjnej będą udostępniane akty prawne, formularze i wzory pism procesowych, lista sądów upadłościowych i restrukturyzacyjnych (...)

 • Porada prawna na temat wzory pism do elektrowni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzory pism do elektrowni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ochrona danych osobowych

  w gestii administratora. Jeżeli więc odbiór i wprowadzanie do zbioru danych przesyłanych w postaci e-maili spełnia wyżej wymienione przesłanki, nie ma podstaw do formowania zarzutów

 • Wymogi formalne pism procesowych

  ich wzory? Jeżeli nie można odzyskać pieniędzy od dłużnika, którego Pan/i spłacił, należy wystąpić na drogę sądową. W tym celu należy wnieść do sądu pozew, który powinien zawierać (...)

 • Odprawa emerytalna

  pracownikowi przysługuje odprawa emerytalno-rentowa?, LexPolonica Piśmiennictwo: Praktyczne wyjaśnienia oraz wzory umów i pism). Naszym zdaniem w opisanej sytuacji faktycznej brak jest spełnienia

 • Powrót pracownika z wojska a wymiar urlopu i BHP

  wojskowej wlicza się do okresu zatrudnienia u tego pracodawcy w zakresie wszystkich uprawnień wynikających ze stosunku pracy. Pracodawca, który zatrudniał pracownika w dniu powołania do (...)

 • Rząd przyjął nowe prawo restrukturyzacyjne

  . Korzystanie z rejestru będzie bezpłatne. W CRRU znajdą się także wzory pism i formularzy, wymaganych w trakcie postępowania. Informacje umieszczane w CRRU nie będą już publikowane w Monitorze (...)

 • Brak zgody pracownika na podwyżkę

  pracodawca dla wprowadzenia zmiana musi sięgnąć do procedury opisanej w art. 42 k.p.. Gdy do tego dojdzie (pracodawca przedstawi na piśmie nowe warunki umowy) pracownik może nie wyrazić na nie (...)

 • Zmiany związane z wejściem w życie Prawa restrukturyzacyjnego

  wówczas, gdy dłużnik uzyska większość głosów wymaganą do przyjęcia układu. Dłużnik będzie zobowiązany do wyboru osoby posiadającej licencję doradcy restrukturyzacyjnego (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • pozew o rozwod - uzasadnienie

  chce sie rozwiesc, maz powiedzial, ze da mi rozwod i nie bedzie robil problemow, pozew mam prawie napisany, prawie, bo brak mi slow i logicznego myslenia, (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)

 • ciąża a wygaśnięcie umowy

  jestem nauczycielką, 31 sierpnia tego roku w związku z nieuzupełnieniem kwalifikacji wygasła mi umowa, zawarta w 1997 roku na czas nieokreślony, w (...)

 • Stowarzyszenie Sportowe

  Potrzebne WZORY potrzebnych do rejestracji pism przy zalozeniu Stowarzyszenia Sportowego. Takze ew. Prawo Stowarzyszen lub podobne (mariuszek) Załatwiałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane