Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odpowiedzialność wspólników za długi spółki cywilnej - opinia prawna

  zarządzana przez syndyka masy upadłości. W żadnym wypadku nie powinno się zatem dokonywać jakichkolwiek czynności z samym upadłym wierzycielem, który został pozbawiony zarządu masą upadłości, (...)

 • Nakaz zapłaty a ugoda z wierzycielem

  posiedzenia dla zawarcia ugody z wierzycielem, który już posiada nakaz zapłaty dla nas? Zasadniczo, w opisanym stanie faktycznym nie jest dopuszczalne zawarcie ugody w postępowaniu (...)

 • Ugoda między wierzycielem a dłużnikiem

  zmodyfikowaną treścią.Na serwisie www.e-prawnik.pl znajduje się wzór jedynie ugody zawartej w trakcie toczącego się postępowania sądowego. oraz ugody w sprawie spłaty zadłużenia (...)

 • Porada prawna na temat wzor ugody z wierzycielem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzor ugody z wierzycielem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ugoda w sprawie spłaty zobowiązania pieniężnęgo

  umorzeniem postępowania egzekucyjnego, co w przypadku braku wykonywania ugody będzie związane z koniecznością dokonywania ponownych monitów, wezwań, ponownego występowania z wnioskiem (...)

 • VII - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 835 - art. 921[16])

  USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny Dz.U. z 64 Nr 16, poz. 93; Dz. U. z 1971 Nr 27, poz. 252; Dz. U. z 1976 Nr 19, poz. 122; Dz. U. z 1982 Nr 11, poz. 81, Nr (...)

 • Ugoda z wierzycielem a koszty komornicze

  zawarcia z wierzycielem ugody cywilnoprawnej, na mocy której zostaną uregulowane wzajemne prawa i obowiązki stron, a w szczególności sposób spłaty zobowiązania - jako obowiązek dłużnika (...)

 • Wezwanie do ugodowego rozwiązania sporu

  Spółka otrzymała wezwanie do stawienia się na posiedzeniu sądu w sprawie zawarcia ugody z wierzycielem z wniosku wierzyciela. Czym będzie skutkować nie stawienie się w sądzie (...)

 • Przejęcie zobowiązania współmałżonka

  negocjacje z wierzycielem na temat kształtu ewentualnego porozumienia w przedmiocie przejęcia długu współmałżonka. Po uzyskaniu aprobaty wierzyciela należy spisać umowę przejęcia długu, (...)

 • Zawarcie ugody z wierzycielem

  wszczęcie postępowania upadłościowego lub naprawczego jest możliwe w szczególnych sytuacjach. Jeśli nie spełnia Pan przesłanek wszczęcia powyższych postępowań, możliwe jest zawarcie ugody z (...)

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 1-184)

  zarządca nie mogą spełniać świadczeń, które z mocy ustawy są objęte układem, z zastrzeżeniem art. 88. Art. 88. Za zgodą sędziego-komisarza mogą być spełniane świadczenia wynikające (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • ochrona dłużnika

  Poszukuję prawnika doświadczonego w zakresie skargi pauliańskiej. Z chęcią zapoznam się z orzecznictwem, jeśli takowe istnieje w tej sprawie. Wymianę (...)

 • komornik a ugoda

  Podpisalam umowe z wierzycielem na splate zadluzenia w ktorej wierzyciel zobowiazal sie do zawieszenia postepowania egzekucyjnego. Tymczasem komornik zajmuje (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • EGB Propozycja ugody

  Witam W dniu dzisiejszym dostałam listem zwykłym PROPOZYCJĘ UGODY z firmy EGB INVESTMENT S.A. dotyczy zadłużenia wobec strzała Sp. z o.o. z tytułu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane