Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ceny mobilnego Internetu

  takiej umowie, choć opłaty miesięczne abonamentu pozostają bez zmian, rosną koszty przyłączenia do sieci (do 99 zł z VAT w sieci Era, natomiast do 300 zł z VAT w sieci Orange). (...)

 • Umowa Orange z rządem w sprawie cyfryzacji

  edukacyjne z zakresu świadomego i bezpiecznego nabywania kompetencji cyfrowych. Latarnicy Polski Cyfrowej, wskazani przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie, są wyposażeni przez Orange Polska (...)

 • Większa ochrona dla abonentów

  wykluczonym cyfrowo otrzymać te dokumenty w postaci, w jakiej będą w stanie się z nimi zapoznać. Wyeliminowane zostaną przypadki, kiedy ktoś, kto nie korzysta z Internetu (...)

 • Porada prawna na temat wzor rezygnacji z internetu w orange

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzor rezygnacji z internetu w orange, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Tańsze rozmowy na wakacjach za granicą

  ustalony na poziomie 4,16 zł. Z powodu silnego euro Polacy mogą liczyć jedynie na zniżki w pewnym zakresie. – Chociaż Komisja Europejska obniżyła ceny w euro to słaba złotówka (...)

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  stacjonarnych połączeń do szerokopasmowego internetu w UE cały czas rośnie - w 2008 r. zwiększyła się o 14 mln, co dało w sumie 114 mln. Światowymi liderami w dostępie (...)

 • Telekomy do sądu

  z konsumentem. Nie ma przy tym znaczenia, że zaległości dotyczą tylko jednej z nich, np. korzystania z Internetu. Klauzula taka w sposób rażący narusza interesy konsumentów, (...)

 • Wyjaśnienia dotyczące ograniczeń handlu w niedziele i święta

  konsumentów. W które niedziele w 2018 r. i w kolejnych latach nie będzie obowiązywać zakaz handlu? Ustawa z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w (...)

 • Telekomunikacyjne pułapki

  . Ponadto w stosunku do dwóch operatorów - Aster, Toya - skierowane zostały pozwy do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Urząd przypomina, że w przypadku (...)

 • Zmiany w księgach wieczystych. To warto wiedzieć

  rejonowych. Niektóre podmioty zostaną zwolnione z tych opłat. Ponadto CIKW zostanie zobowiązany do przyjmowania wniosków w postaci elektronicznej, co nie oznacza rezygnacji (...)

 • Księgi wieczyste po nowemu. Zobacz, co się zmieni

  , wydanym w porozumieniu z ministrem finansów. Przewidziano także przeglądanie księgi wieczystej za pośrednictwem Internetu. Będzie można to zrealizować po spełnieniu dwóch warunków. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Pozew rozwodowy - wzór...

  Witam! Mam pytanie dotyczące wzoru pozwu rozwodowego. Znalazłam w Internecie wzór (a nawet kilka). I tak sobie myślę, czy jeżeli został złożony (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane