Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  zmianę okresu próby w sprawach dotyczących wykonywania postanowienia o warunkowym zwolnieniu, 3) składanie wniosków o ustanowienie, rozszerzenie lub zmianę obowiązków w okresie próby, (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  informacji tajemnicą na takich samych zasadach, na jakich są chronione takie same informacje uzyskane na podstawie przepisów prawa krajowego państwa wnioskującego.  Art. 305i. Wniosek (...)

 • Prawo o postępowaniu układowym

  układowe mogą obejmować tylko: 1) odroczenie spłaty długów; 2) rozłożenie spłaty długów na raty; 3) zmniejszenie sumy długów, przy czym dopuszczalne jest również i rozłożenie na (...)

 • Porada prawna na temat wzor podania o rozlozenie na raty kosztow sadowych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzor podania o rozlozenie na raty kosztow sadowych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ile trzeba zapłacić w sądzie?

  wyniku prowadzenia mediacji na podstawie umowy o mediację Skarga na orzeczenie referendarza sądowego o odmowie zwolnienia od kosztów sądowych lub o odmowie ustanowienia (...)

 • Z jakimi kosztami należy się liczyć w postępowaniu sądowo-administracyjnym?

  sądowych,Wnioski o umorzenie, rozłożenie na raty lub odroczenie zapłaty należności sądowych wnosi się do prezesa sądu lub do dyrektora administracyjnego tego sądu,Wniosek o (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  organów podatkowych, określonych na podstawie odrębnych przepisów, w szczególności przepisów o wprowadzeniu programów pilotażowych, o których mowa w art. 5 ust. 1a 1b ustawy (...)

 • Odstąpienie od umowy kredytu na zakup kosmetyków.

  procesowego punktu widzenia, byłoby to bardzo trudne ze względu na zamieszczenie w umowie informacji o prawie odstąpienia. Strona przeciwna mogłaby więc skutecznie bronić się argumentem, że (...)

 • Opłaty za korzystanie ze środowiska - kto i gdzie powinien je odprowadzać i czy można się z nich zwolnić?

  których określono te ilości, informacje o ilości i jakości pobranej wody powierzchniowej i podziemnej, informacje o ilości, stanie i składzie ścieków wprowadzanych do wód lub do ziemi, informacje (...)

 • Procedury administracyjne przychylniejsze dla petenta

  sądowi akt sprawy, sąd na wniosek skarżącego może orzec o wymierzeniu organowi grzywny. Jeżeli organ nie przekazał sądowi sprzeciwu od decyzji, mimo wymierzenia grzywny, sąd rozpoznaje sprawę (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie od organu podatkowego?

  rozłożona na raty.  Jeżeli zapłata zaległości podatkowej wraz z odsetkami za zwłokę została odroczona lub rozłożona na raty, uznaje się, że podatnik, płatnik lub (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • wpis tymczasowy kto pomoze

  mam pytanie czy moge napisac do sadu prosbe o rozlozenie na raty 300 zl na 2 po 150 oplaty wpisu tymczasowego nadmieniam iz nie zostalam zwolniona z kosztow (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane