Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  redukcja ubóstwa wśród najmłodszych” – powiedziała minister Elżbieta Rafalska.     Czym jest Program „Rodzina 500 plus”? Program „Rodzina (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  złożyliśmy poprawnie? Resort finansów uspokaja, że nie ma powodu martwić się, czy złożony elektronicznie formularz dotarł do urzędu – program wydaje potwierdzenie w sytuacji poprawnego (...)

 • Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią

  NFZ uruchomił terapeutyczny program zdrowotny "Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią A i B". Program został wprowadzony zarządzeniem prezesa NFZ z dnia 7 lipca (...)

 • Porada prawna na temat wzm-1 darmowy program

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzm-1 darmowy program, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Będzie ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych?

  , darmowy postój w strefach płatnego parkowania. Przewiduje się więc, że po wejściu nowych przepisów m.in.: zakup osobowego samochodu elektrycznego będzie tańszy (zostanie on zwolniony (...)

 • Rząd zwiększa środki na dożywianie dzieci w szkołach

  przypadkach będzie można zrezygnować z przeprowadzania rodzinnych wywiadów środowiskowych, aby zapewnić głodnemu dziecku darmowy posiłek w szkole. - Potrzebujące dzieci, a także ich rodzice, (...)

 • Podpis elektroniczny - co to takiego?

  elektroniczny (artykuł 6 ustęp 1 ustawy o podpisie elektronicznym).Niektóre centra certyfikujące podpisy dołączają do certyfikatu specjalny program do składania e-podpisów. (...)

 • Urzędnicy przyjmą nasze PIT-y w sobotę

  Znajdziemy tam również instrukcję „krok po kroku” jak wypełnić poprawnie PIT. Program jest darmowy. - W tym roku tylko z możliwości elektronicznego złożenia PIT-37 skorzystało (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy to jest legalne????

  Jest to tekst który znalazłem w internecie i szczerze nie wiem czy to jest legalne wiem ze duzo tekstów tego typu jest nie legalnych ale to sie "wydaje" (...)

 • Bezpłatny program wzm-1 2011r

  Bardzo proszę o podanie strony, na której mogę znaleźć bezpłatny program wzm 2011.

 • Program do ZUS DRA

  Witam! Ściagnalem sobie ostatnio darmowy program do prowadzenia ksiag oraz drukowania VAT7 i PIT5, co znacznie usprawnilo prowadzenie mojej dzialalnosci. (...)

 • Opodatkowanie dochodów

  Witam, Mam pytanie opierte na pomyśle pewnego rodzaju piramidy finansowej, której treść przytaczam poniżej (proszę nie usuwać, ten tekst jest tylko (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane