Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Skierowanie na badania psychiatryczne

  psychiatrycznej opieki zdrowotnej na uzasadnione żądanie osoby lub organu uprawnionego do zgłoszenia wniosku o wszczęcie postępowania sądowego w tej sprawie (osoby te zostały (...)

 • Wymiana dowodu osoby niepełnosprawnej

  oświadczenie o niemożności podpisania wniosku przez osobę ubiegającą się o dowód. Niektóre urzędy gminne przewidziały również możliwość przyjazdu urzędników do domu osoby (...)

 • Opieka dla starszej osoby

  orzeczenia, czynnościami dnia codziennego takiej osoby, a także reprezentowaniem jej. Na wszelkie ważniejsze czynności dotyczące osoby podległej kurateli kurator musi uzyskać zezwolenie sądu (...)

 • Porada prawna na temat wz��r wniosku o ubezw��asnowolnienie osoby starszej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wz��r wniosku o ubezw��asnowolnienie osoby starszej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wymagane standardy dostępności

  z tego typu problemami. Czasami przez kilka dni lub tygodni - często w sposób trwały i nieodwracalny. To osoby starsze, schorowane, osoby niepełnosprawne i zależne od innych. Wielu z nas

 • Jak Sąd Najwyższy uniewinnił sędziego obwinionego o kradzież 50 złotych na stacji paliw?

  uwagę, że "dokonanie kradzieży zuchwałej na szkodę osoby starszej, stanowiącej przykład demonstracyjnego lekceważenia obowiązującego porządku prawnego musiałoby oznaczać, że obwiniony (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • spadek

  mam pytanie moja mama zmarła i przeprowadzili podział majatku tylko adwokat tak zatail i podstawił świadkow ze to było gospodarstwo rolne na ktorym (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane