Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Postępowanie przy rejestracji spółki z o.o.

  Zakładam jednoosobową spółkę z o.o. Jest sporządzony akt założycielski oraz potwierdzony wzór podpisu prezesa zarządu i zaświadczenie o jego niekaralności. Jak zarejestrować (...)

 • Zmiana przeznaczenia lokalu na użytkowy

  ;  oświadczenie, o prawie dysponowania nieruchomością zaświadczenie wójta, burmistrza albo prezydenta miasta o zgodności zamierzonego sposobu użytkowania obiektu budowlanego z (...)

 • Rejestracja samochodu w spółce cywilnej

  ;faktura VAT. Zgodnie z wyrokiem NSA z dnia 21 lutego 2002 r., II SA 1950/2000 na osobie domagającej się rejestracji spoczywa ciężar udokumentowania prawa własności do pojazdu stanowiącego (...)

 • Opinia prawna na temat wzór zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wspólnota

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wspólnota, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Deklaracja przy sprzedaży udziałów

  składa sądowi rejestrowemu podpisaną przez wszystkich członków zarządu nową listę wspólników z wymienieniem liczby i wartości nominalnej udziałów każdego z nich oraz wzmianką o (...)

 • Wyodrębnienie lokalu

  , remontów itd.) i teraz nie stanowią one części wspólnej nieruchomości jak w innych budynkach. Czy miał do tego prawo? Czy takie praktyki nie kłócą się z aktami prawnymi bądź orzecznictwem? (...)

 • Polski certyfikat rezydencji

  podatkowe, obowiązuje nowy wzór zaświadczenia o miejscu zamieszkania lub siedzibie dla celów podatkowych (tzw. certyfikat rezydencji). Organ podatkowy na wniosek podatnika ma obowiązek wydać (...)

 • Pracodawcy już znają szczegółowe zasady szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

  umiejętności wykonywania lub organizowania pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Egzamin przeprowadza organizator szkolenia, który także potwierdza odbycie szkolenia (...)

 • Dziedziczenie działki w Polsce przez cudzoziemca

  podobne obowiązki ciążą na pracownikach szwedzkich placówek w Polsce. Prawdopodobnie też spadkobierca będzie mógł takiej placówce udzielić pełnomocnictwa do złożenia wniosku o stwierdzenie (...)

 • Założenie oddziału na terenie RP

  Sądowym - w przepisach ustawy o KRS mowa jest m.in. o konieczności wpisania numeru REGON - konieczne więc będzie jego uzyskanie - przedsiębiorca zagraniczny obowiązany jest do ustanowienia swego

 • Badania pracowników - zaświadczenie lekarskie

  ; przeciwwskazania zdrowotne do pracy na określonym stanowisku pracy.   W zaświadczeniu, którego wzór został określony w rozporządzeniu z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane