Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Czy chodziło Ci o: w pułapce umów

 • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o indywidualnych kontach emerytalnych

  Gwarancyjny, o którym mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (Dz.U. z 2000 r. Nr 9, poz. 131, z późn. zm.)[4], w przypadku zaspokajania roszczeń z (...)

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  właściciel nie uzyskuje przychodów z czynszu albo innych opłat za używanie lokalu na poziomie zapewniającym pokrycie wydatków związanych z utrzymaniem lokalu, jak również zapewniającym (...)

 • Ustawa o indywidualnych kontach emerytalnych

  wypowiedzenia umowy; 7) termin dokonania wypłaty, wypłaty transferowej oraz zwrotu; 8) sposób postępowania z pożytkami z papierów wartościowych zgromadzonych na IKE (...)

 • Porada prawna na temat wzór wypowiedzenia umowy z cyfrowym polsatem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór wypowiedzenia umowy z cyfrowym polsatem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kontrola wykorzystywania zwolnienia lekarskiego

  wypowiedzenia umowy o pracę, co w przypadku odmowy przyjęcia tegoż wypowiedzenia byłoby równoznaczne z rozwiązaniem umowy o pracę? Jedno jest pewne - ich drogi muszą się (...)

 • Rozwiązanie umowy o pracę na okres próbny

  umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie, z podaniem przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy. Przykładowy wzór wypowiedzenia umowy o (...)

 • Umowny zakaz konkurencji - opinia prawna

  dokumentacji związanej z zatrudnieniem lub współpracą z określoną osobą – w szczególności chodzi o dokumentację związaną z ubezpieczeniem społecznym i podatkami. W związku (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające

  , zwanego także wypowiedzeniem zmieniającym. Jak wskazuje przepis § 1 niniejszego artykułu przepisy o wypowiedzeniu umowy o pracę stosuje się odpowiednio do wypowiedzenia wynikających z (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  . U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94, z późn. zm.), z tym że rozwiązanie stosunku pracy za wypowiedzeniem następuje z końcem semestru. Art. 129. 1. Wykonywanie przez nauczyciela (...)

 • Wypowiedzenie umowy z operatorem telefonicznym

  Skłaniam się do wypowiedzenia umowy o korzystanie z abonamentu telefonicznego i w związku z tym proszę o odpowiedź, jak powinno wyglądać wypowiedzenie takiej umowy? Czy (...)

 • Wypowiedzenie umowy o pracę wzór

  pracę, podając przyczyny wypowiedzenia. Więcej szczegółów na temat wypowiedzenia znajdziesz w artykule: Wypowiedzenie umowy o pracę. rozwiązanie, wypowiedzenie, termin wypowiedzenia

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Rozwiązanie umowy z polsat cyfrowy

  Witam, wypowiedziałem umowę z cyfrowym polsatem, zgodnie z regulaminem zachowując 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Jednakże dostałem od polsatu (...)

 • Umowa z Cyfrowym Polsatem

  21.03.2010 skończyła się umowa na czas określony z CP. W myśl zapisów umowy przekształciła się w umowę na czas nieokreślony. CP przysłało (...)

 • Wypowiedzenie umowy polsat cyfrowy

  Witam, wypowiedziałem umowę z cyfrowym polsatem z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wysłane 3 dnia miesiaca listem poleconym. Do 5 dnia miesiąca (...)

 • polsat cyfrowy - wypowiedzenie umowy

  Witam, wypowiedziałam umowę z polsatem cyfrowym z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia. Wypowiedzenie wysłałam 5 dnia miesiąca, a umowa (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane